Aspire 3 A317-54-36WA
NX.K9YEX.00L
Pure Silver
Acer Aspire 3 A317

Изберете готовия за работа Aspire 3 с най-новите процесори от 12-о поколение Intel Core, създадени за постигане на практичност при извършване на много задачи едновременно и продуктивност. Със заложена лекота на използване, този подходящ за цялото семейство лаптоп е готов за използване винаги, когато пожелаете.
![]() | Производителност, която е навсякъде с вас
Aspire 3 е готов за работа с най-новите процесори от 12-о поколение Intel Core с видеокарта Iris Xe – идеален за цялото семейство с производителност и продуктивност, заложени в основата. Перфектен за повече ефективност при работа, учене или забавление. |
Подобрена термична ефективност
Със 78% увеличение в зоната на повърхността на вентилатора се насладете на подобрена термична система с допълнителен 17% термичен капацитет. Давайки възможност за по-дълги и по-ефективни работни сесии, когато не е включен в захранването. | ![]() |
![]() | Целенасочен дизайн
С елегантен метален капак, наличен в нови ярки цветове, Aspire 3 е по-лек и тънък от всякога с 1,6 kg и 18,9 mm. А дълготрайната батерия позволява на членовете на семейството да свършат повече между зарежданията. |
Дисплеят
1080p FHD дисплей е перфектен за обикновено сърфиране в интернет и поточно предаване на видеоклипове, осигуряващ прецизни и детайлни изображения. А с Acer BlueLightShield намалете нивата на излагане на синя светлина за вас и вашите близки. | ![]() |
![]() | Свързаността
Свържете или заредете най-новите си устройства с пълнофункционалния USB Type-C порт. В допълнение Wi-Fi 6E и HDMI 2.1 предоставят повишена продуктивност и функционалност за цялото семейство. |
Config specs:
17.3" (43.18cm) Full HD, IPS, 60Hz, 220nits, Anti-Glare, 45% NTSC, 1920x1080
Intergrated Intel UHD Graphics
HD camera, Temporal Noise Reduction, stereo speakers, two microphones
Intel Core i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB
16GB DDR4, 2x SO-DIMM slots
512GB SSD PCIe NVMe
Gigabit Ethernet
Bluetooth
802.11a/b/g/n/ac
HDMI
3x USB 3.2 Gen 1
Headphone/microphone combo jack
1x RJ45
42Wh Battery
45 Watt Power adapter
Non-backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
No OS
40.21 cm x 26.58 cm x 2.09 cm
2.23kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 17" (43.18 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i3 |
| Модел процесор: | 1215U |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 1.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.25 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 40.26 x 31.91 x 3.12 cm |
| Модел: | ACER Aspire |
|---|---|
| Серия: | Acer Aspire 3 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
79.38 €
/155.25 лв
120.00 € лв -
5856.58 €
/11454.47 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
747.21 €
/1461.41 лв
120.00 € лв -
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1146.31 €
/2241.99 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
612.77 €
/1198.48 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
459.99 €
/899.66 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1095.28 €
/2142.19 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв
Лаптоп HP 15-fc0013nu (BM0S8EA)(сив), осемядрен AMD Ryzen 7 5825U 2/4.5GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD Anti-Glare Display, 16GB DDR4, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-C, No OS486.20 €
/950.92 лв
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_004_P_UBU), шестядрен Intel Core 3 100U 1.2/4.7GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 8GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux486.20 €
/950.92 лв
Лаптоп Dell 15 DC15250(DC15250_RPLU_001_P_UBU), десетядрен Intel Core i5-1334U 3.4/4.6GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 8GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux475.86 €
/930.69 лв









.png)
.png)
.png)
.png)
.png)






































































































