Aspire 3 A315-59-53AA
NX.K6TEX.012
Pure Silver
Acer Aspire 3 A315-59

Изберете готовия за работа Aspire 3 с най-новите процесори до 12-о поколение Intel Core, създадени за постигане на практичност при извършване на много задачи едновременно и продуктивност. Със заложена лекота на използване, този подходящ за цялото семейство лаптоп е готов за използване винаги, когато пожелаете.
![]() | Производителност, която е навсякъде с вас
Aspire 3 е готов за работа с най-новите процесори до 12-о поколение Intel Core с видеокарта Iris Xe – идеален за цялото семейство с производителност и продуктивност, заложени в основата. Перфектен за повече ефективност при работа, учене или забавление. |
Подобрена термична ефективност
Със 78% увеличение в зоната на повърхността на вентилатора се насладете на подобрена термична система с допълнителен 17% термичен капацитет. Давайки възможност за по-дълги и по-ефективни работни сесии, когато не е включен в захранването. | ![]() |
![]() | Целенасочен дизайн
С елегантен метален капак, наличен в нови ярки цветове, Aspire 3 е по-лек и тънък от всякога с 1,6 kg и 18,9 mm. А дълготрайната батерия позволява на членовете на семейството да свършат повече между зарежданията. |
Дисплеят
1080p FHD дисплей е перфектен за обикновено сърфиране в интернет и поточно предаване на видеоклипове, осигуряващ прецизни и детайлни изображения. А с Acer BlueLightShield намалете нивата на излагане на синя светлина за вас и вашите близки. | ![]() |
![]() | Свързаността
Свържете или заредете най-новите си устройства с пълнофункционалния USB Type-C порт. В допълнение Wi-Fi 6E и HDMI 2.1 предоставят повишена продуктивност и функционалност за цялото семейство. |
Спецификации:
15.6" (39.62cm) Full HD, IPS, LED-Backlit, 60Hz, 1920x1080, 45% NTSC, 16:9
Integrated Intel Iris Xe Graphics, 1.2GHz Graphics Dynamic Frequency, 80 EUs
720p HD camera, temporal noise reduction two built-in digital microphones
Intel Core i5-1235U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB, 15W-55W TDP
2x8GB DDR4, dual-channel, 2x SO-DIMM slots, max. 32GB
512GB SSD PCIe M.2 NVMe
Intel Dual Band Wireless 802.11ac
Bluetooth 5.0
3x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-A
1x HDMI 2.1 with HDCP support
1x speaker/headphone/line-out (supports headsets with built-in microphone)
2x built-in stereo speakers
50Wh Battery, 3-cell Li-Ion battery, up to 5.5hours based on MobileMark 2018 test
45 Watt Power adapter
Full-sized Non-backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
No OS
36.3 x 24.2 x 2.0 cm
1.78 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 1235U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.78 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.3 x 25.5 x 2.0 cm |
| Модел: | ACER Aspire |
|---|---|
| Серия: | Acer Aspire 3 |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1172.37 €
/2292.96 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Лаптоп Lenovo V15 G5 IRL (83GW0086RI)(черен), шестядрен Intel Core i3-1315U 1.2/4.5GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD Display, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS, 1.6kg441.20 €
/862.91 лв
Лаптоп HP 15-fc0013nu (974Z9EA)(сив), четириядрен AMD Ryzen 5 7520U 2.8/4.3GHz, 15.6"(39.62cm) HD Anti-Glare Display, 8GB LPDDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-C, No OS444.62 €
/869.60 лв
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_004_P_UBU), шестядрен Intel Core 3 100U 1.2/4.7GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 8GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux444.62 €
/869.60 лв









.png)
.png)
.png)
.png)
.png)









































































































