Aspire 3 A315-44P-R48T
NX.KSJEX.00T
Silver
Acer Aspire 3 A315

Изберете готовия за работа Aspire 3 с най-новите процесори AMD Ryzen от серия 7000, създадени за постигане на практичност при извършване на много задачи едновременно и продуктивност. Със заложена лекота на използване, този подходящ за цялото семейство лаптоп е готов за използване винаги, когато пожелаете.
![]() | Производителност, която е навсякъде с вас
Aspire 3 е готов за работа с най-новите процесори AMD Ryzen до серия 7000 с видеокарта Radeon – идеален за цялото семейство с производителност и продуктивност, заложени в основата. Перфектен за повече ефективност при работа, учене или забавление. |
Подобрена термична ефективност
Със 78% увеличение в зоната на повърхността на вентилатора се насладете на подобрена термична система с допълнителен 17% термичен капацитет. Давайки възможност за по-дълги и по-ефективни работни сесии, когато не е включен в захранването. | ![]() |
![]() | Целенасочен дизайн
С елегантен метален капак, наличен в нови ярки цветове, Aspire 3 е по-лек и тънък от всякога с 1,6 kg и 18,9 mm. А дълготрайната батерия позволява на членовете на семейството да свършат повече между зарежданията. |
Дисплеят
1080p FHD дисплей е перфектен за обикновено сърфиране в интернет и поточно предаване на видеоклипове, осигуряващ прецизни и детайлни изображения. А с Acer BlueLightShield намалете нивата на излагане на синя светлина за вас и вашите близки. | ![]() |
![]() | Свързаността
Свържете или заредете най-новите си устройства с пълнофункционалния USB Type-C порт. В допълнение Wi-Fi 6E и HDMI 2.1 предоставят повишена продуктивност и функционалност за цялото семейство. |
Config specs:
15.6" (39.62cm) Anti-Glare, 60Hz, IPS, 1920x1080, 45% NTSC, 16:9
Integrated AMD Radeon Graphics
Webcam, built-in microphone
AMD Ryzen 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3)
16GB DDR4-3200, up to 32GB, 2x SO-DIMM slots
512GB PCIe NVMe M.2 SSD
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Gigabit Ethernet
Bluetooth 5.1
HDMI
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
Headset/speaker jack
RJ45
48Wh Lithium-polymer Battery
65W Power Adapter
Full-sized keyboard
No OS
36.3 x 24.1 x 2.0 cm
1.78kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 5500U |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | VGA |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.78 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.3 x 24.8 x 1.8 cm |
| Модел: | ACER Aspire |
|---|---|
| Серия: | Acer Aspire 3 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
662.38 €
/1295.50 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 (82VG00PVBM)(сив), четириядрен AMD Ryzen 3 7320U 2.4/4.1GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS430.95 €
/842.86 лв
Лаптоп Lenovo V15 G5 IRL(83GW007WBM)(черен), шестядрен Intel Core i3-1315U 1.2/4.5GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD Display, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS,K 1.6kg436.09 €
/852.93 лв
Лаптоп Lenovo V15 G4 AMN (82YU0100BM)(черен), четириядрен AMD Ryzen 3 7320U 2.4/4.1GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1, No OS, 1.65kg428.99 €
/839.03 лв
















































































































