Acer Aspire 16 A16-51GM-553V
NX.KXPEX.008
Steel Gray
Plastic/Aluminum
Acer Aspire 16 A16

Възползвайте се от гъвкавостта с изпълнените с функции лаптопи Aspire. Захранвани от процесори Intel Core и видеокарта NVIDIA® GeForce RTX, те са добре оборудвани за управление на широк набор от задачи с лекота.

Готов за всяка задача
Свършете всичко с процесор Intel Corе и видеокарта NVIDIA GeForce RTX 2050 в комбинация с до 32 GB LPDDR5 RAM и 1 TB M.2 SSD с изобилие от пространство. Intel Unison помага за осигуряването на върхова продуктивност.
Пробив в производителността в реални условия Направете революционен скок в производителността в реални условия с иновативна хибридна архитектура, която разпределя процесорната мощ там, където ви е най-необходима. | Интеграция на компютър и телефон Intel Unison се свързва безпроблемно с телефона, който сте избрали. Прехвърляйте файлове и снимки, обаждайте се, получавайте обаждания и текстови съобщения и управлявайте известията на телефона си изцяло от вашия компютър. |

Изключително приятна яснота по време на гледане
Изберете 14", 15,6" или 16" дисплеи, предоставящи до 1440p QHD разделителна способност. Тънките рамки осигуряват широк изглед, а Acer BlueLightShield предпазва очите ви по време на дълги работни или учебни сесии.

Изживяване, насочено към потребителя
Лаптопите Aspire са оборудвани с функции с изкуствен интелект, насочени към потребителя, включително Copilot в клавиша Windows, за лесен достъп. Подобрете вашите видеоразговори с PurifiedVoice и PurifiedView на Acer на 1080p уебкамера и двойни дигитални микрофони за безпроблемна комуникация.

Гъвкав и лек
С набор от I/O опции останете свързани с лекота чрез Thunderbolt 4 Type-C, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E и Bluetooth 5.3 с поддръжка на LE Audio. Всичко това в тънък и лек алуминиев дизайн, изработен за удобство и гъвкавост в движение.

Отключете повече с AcerSense
Гъвкав инструмент за по-гладко, по-удобно за потребителя изживяване, AcerSense ви позволява да поемете контрол и да поддържате вашата система с натискането на един бутон. Просто натиснете клавиша на AcerSense в горната част на клавиатурата за незабавен достъп.
Спецификации:
16" (40.64cm) WUXGA 1920 x 1200, IPS, LED-Backlit, Anti-Glare, 16:10, 45% NTSC
NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB GDDR6
Full HD 1080p camera, dual built-in microphones
Intel Core 5 120U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.4 / 5.0GHz, E-core 0.9 / 3.8GHz, 12MB, 15W-55W TDP
8GB DDR5-5200MT/s onboard + 8GB DDR5-5200MT/s, 1x SO-DIMM slot
512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
Gigabit Ethernet
Intel Wi-Fi 6E 802.11ax
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x with Power-off USB charging)
2x USB4 Type-C (supports Thunderbolt 4 and DisplayPort Alt Mode)
1x HDMI 2.1
1x RJ45
1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
2x built-in stereo speakers, Acer Purified, AI noise reduction, Intel Bluetooth LE Audio
3-cell 48.5Wh Li-ion Battery (up to 6hours based on MobileMark 2025 test results)
100W Power Adapter
Backlit keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader Sensor
No OS
36.08 x 24.84 x 2.09 cm
1.88kg
месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 2050 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 5 |
| Модел процесор: | 120U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | до 6 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.88 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.0 x 27.2 x 2.09 cm |
| Модел: | ACER Aspire |
|---|---|
| Серия: | Acer Aspire 16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
94.83 €
/185.47 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 16AGP11 (83S20024BM)(сив), четириядрен AMD Ryzen AI 5 430 2/4.5GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS854.70 €
/1671.65 лв
Лаптоп Asus ExpertBook P1503CVA-S72811 (90NX0881-M037C0)(сив), осемядрен Intel Core 5 210H 2.2/4.8 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen2 Type-C, No OS856.90 €
/1675.94 лв
Лаптоп HP ProBook 460 G11 (A37SLET#ABB)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 155U 1.7/4.8 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS858.98 €
/1680.02 лв






















































































































