XPG SPECTRIX S40G RGB PCIE GEN3X4 M.2 2280 SOLID STATE DRIVE
SHINE IN FULL GLORY
● RGB Your Way
● Unparalleled Speeds
● In Pursuit of Efficiency
● Data Integrity and Security

Specifications:
| Capacity | 256GB |
| Form Factor | M.2 2280 |
| NAND Flash | 3D NAND |
| Dimensions (L x W x H) | 80 x 22 x 8 mm |
| Weight | 13.4g / 0.47oz |
| Interface | PCIe Gen3x4 |
| Performance (Max) | read 3500MB/s, write 3000MB/s Maximum 4K random read / write IOPS : 300K/240K IOPS * Performance may vary based on SSD capacity, host hardware and software, operating system, and other system variables |
| Operating temperature | 0°C - 70°C |
| Storage temperature | -40°C - 85°C |
| Shock resistance | 1500G/0.5ms |
| MTBF | 2,000,000 hours |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още SSD дискове A-Data
Виж всички SSD дискове в категорията
| Капацитет: | 256 GB |
|---|---|
| Интерфейс: | NVMe |
| Монтаж: | Вътрешни |
| Размер: | M.2 (2280) |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
278.99 €
/545.66 лв
-
54.00 €
/105.61 лв
-
136.45 €
/266.86 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
150.97 €
/295.28 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
263.59 €
/515.53 лв
-
263.59 €
/515.53 лв
-
115.61 €
/226.11 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
669.99 €
/1310.39 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
422.49 €
/826.32 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
105.96 €
/207.24 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
244.68 €
/478.56 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
479.99 €
/938.78 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
244.68 €
/478.56 лв
-
559.99 €
/1095.25 лв
-
3043.79 €
/5953.13 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
234.69 €
/459.02 лв
-
234.69 €
/459.02 лв
-
730.80 €
/1429.32 лв
-
368.24 €
/720.22 лв
-
212.25 €
/415.12 лв
-
300.71 €
/588.13 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
37.52 €
/73.39 лв
-
331.58 €
/648.52 лв
-
339.70 €
/664.40 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
27.99 €
/54.74 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
588.99 €
/1151.96 лв
-
163.99 €
/320.74 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
35.61 €
/69.64 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
110.54 €
/216.20 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
333.99 €
/653.23 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
136.45 €
/266.86 лв
-
64.50 €
/126.15 лв
-
94.20 €
/184.24 лв
-
559.99 €
/1095.25 лв
-
1033.99 €
/2022.31 лв
-
130.96 €
/256.14 лв
139.10 € -
321.60 €
/629.00 лв
341.39 € -
194.23 €
/379.88 лв
205.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
744.88 €
/1456.85 лв
774.83 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
87.49 €
/171.11 лв
89.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
259.99 € -
491.92 €
/962.11 лв
653.70 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Памет SSD 128GB, Hiksemi WAVE(S), SATA 6Gb/s, 2.5" (6.35 cm), скорост на четене до 460MB/s, скорост на запис до 370MB/s27.99 €
/54.74 лв
Памет SSD 120GB Silicon Power Slim S55, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене 460MB/s, скорост на запис 360MB/s33.26 €
/65.05 лв
Памет SSD 128GB Silicon Power Ace A55, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене 460MB/s, скорост на запис 360MB/s35.61 €
/69.64 лв







































































