Адаптери за оптични връзки

Филтри dole

Order by Table
Order by List

  1. SFP модул TP-Link TL-SM321B-2, 2x LC, до 2 km, single-modeSFP модул TP-Link TL-SM321B-2, 2x LC, до 2 km, single-mode



    22.99 лв
  2. SFP модул TP-Link TL-SM311, LC interface, до 10км., single-modeSFP модул TP-Link TL-SM311, LC interface, до 10км., single-mode



    26.79 лв
  3. SFP+ модул TP-Link TL-SM5310-T, 1x 10G RJ45 SFP+, до 100mSFP+ модул TP-Link TL-SM5310-T, 1x 10G RJ45 SFP+, до 100m



    89.12 лв
  4. SFP+ модул TP-Link TL-SM5110-SR, 2x LC/UCP, до 300m, multi-modeSFP+ модул TP-Link TL-SM5110-SR, 2x LC/UCP, до 300m, multi-mode



    35.05 лв
  5. SFP+ кабел TP-Link TL-SM5220-1M, 1m, 10GSFP+ кабел TP-Link TL-SM5220-1M, 1m, 10G



    56.93 лв
  6. SFP модул TP-Link TL-SM321A-2, 1x LC, до 10 km, single-modeSFP модул TP-Link TL-SM321A-2, 1x LC, до 10 km, single-mode



    22.67 лв
  7. SFP+ кабел TP-Link TL-SM5220-1M, 3m, 10GSFP+ кабел TP-Link TL-SM5220-1M, 3m, 10G



    68.69 лв
  8. SFP модул TP-Link TL-SM311, LC interface, до 550/275m, multi-modeSFP модул TP-Link TL-SM311, LC interface, до 550/275m, multi-mode



    30.51 лв
  9. SFP модул TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, 10км., single-modeSFP модул TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, 10км., single-mode



    37.45 лв
  10. SFP модул TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, 10км, single-modeSFP модул TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, 10км, single-mode



    26.79 лв

Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.