TP-Link MC111CS WDM Media Converter product
CNMTPLINKMC111CSCNMTPLINKMC111CS

TP-Link MC111CS WDM Media Converter

id 38574 Код: CNMTPLINKMC111CS
    49.99 лв

    Всички цени са с начислен ДДС

    ОписаниеРевюта / Въпроси
    10/100 Mbps WDM медиен конвертор
    MC111CS

    Съвместим със стандартите 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

    Функциите Link Fault Passthrough и Far End Fault минимизират загубата, причинена временно от отказ на връзката

    Използва WDM технология, като предава и приема данни по едно единствено оптично влакно

    Какво прави този продукт

    MC111CS е медиен конвертор, предназначен да конвертира 100BASE-FX оптична към 100Base-TX медна медия (кабел), или обратно. Като използва WDM технология, MC111CS предава и приема данни само по един оптичен кабел и спестява половината от разходите за окабеляване. Проектиран по стандартите IEEE 802.3u 10/100Base-TX и 100Base-FX , конверторът MC111CS е предназначен за работа с еднорежимен оптичен кабел, като използва SC-Type конектор. MC111CS поддържа дългоовълнова (LX) лазерна спецификация на пълна кабелна скорост на прехвърляне на данни. Работи на 1550 nm за предаване и на 1310 nm за приемане на данни. Така устройството на другия край на линията, за да работи съвместно с MC111CS, трябва да работи на 1310 nm за предаване на данни и на 1550 nm за приемане на данни. Другият TP-Link медиен конвертор MC112CS е само един от примерите за съвместна работа с MC111CS.

    Другите характеристики на този модул включват способността да се използва като самостоятелно устройство (не се изисква шаси), с Auto MDI/MDI-X за TX порт и светодиоди (LED) на предния панел за статуса. MC111CS ще предава на удължени разстояния с еднорежимен оптичен кабел до 20 километра.


    MEDIA CONVERTER & MODULE
    Стандарти и протоколи IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

    Basic Function Използва WDM технология

    Режим на трансфер на данни Полу-дуплекс/ Пълен дуплекс за FX порта

    Контрол на потока при пълен дуплекс (IEEE 802.3x)

    Контрол на потока при полу-дуплекс (Backpressure)

    Функциите Link Fault Passthrough и Far End Fault минимизират загубата, причинена временно от отказ на връзката

    Удължава разстоянието на оптичната връзка до 20 km

    Портове 1 100M SC/UPC порт

    1 100M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)

    Wave Length 1550 nm Tx/1310 nm Rx

    WDM TX 1550 nm
    WDM RX 1310 nm

    Network Media 10BASE-T UTP кабел категория 3, 4, 5 (максимум 100m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100m)
    Network Media 100BASE-T UTP кабел категория 5, 5e (максимум 100m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100m)
    Network Media 100BASE-FX

    LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

    Размери 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)

    Power Supply Външен захранващ адаптер

    Макс. консумация на енергия 2,49 W

    Safety & Emission FCC, CE, RoHS

    Околна среда Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
    Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
    Околна влажност при работа: 10%~90% некондензираща
    Околна влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща


    Виж още Медиа конвертори TP-Link

    Добави Ревю / Въпрос

    Оцени продукта или задай въпрос?

    0.00 от 0 ревюта
    • 5
      0 ревюта
    • 4
      0 ревюта
    • 3
      0 ревюта
    • 2
      0 ревюта
    • 1
      0 ревюта
    • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
    • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
    • Какво пазаруват другите Промоционални продукти

    test1
    • CNMTPLINKMC111CS
    • CNMTPLINKMC111CS