ASUS ProArt Display PA278CGV Professional Monitor – 27-inch, IPS, QHD (2560 x 1440), 144 Hz, 95% DCI-P3, Color Accuracy ΔE < 2, Calman Verified, USB-C PD 90W, VESA DisplayHDR 400, FreeSync Premium, Ergonomic Stand, Green Sustainability
- 27-inch QHD (2560 x 1440) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel
- International color standard 95% DCI-P3 and 100% sRGB/Rec. 709 wide color gamut
- Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy
- Extensive connectivity including DP over USB-C™ with 90W Power Delivery, DisplayPort, HDMI and USB hub
- 144 Hz variable refresh rate (VRR) with FreeSync Premium, providing smooth fast-rendering and comfortable viewing experience
- Ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing experience
- Green Sustainability: paper packaging and energy-efficient environmental standards
| Производител | ASUS |
| Гаранция | 36 месеца |
| Продуктов код | 90LM05L1-B04370 |
| Баркод | 4711387012376 |
| Приложение | Професионален |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.233 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5ms(GTG) |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Брой цветове | 1073.7M (10bit) 95% DCI-P3 / 125% sRGB sRGB: 100% |
| Специални характеристики | Adaptive-Sync VESA Display HDR400 Trace Free Technology HDCP Low Blue Light QuickFit Color Accuracy: △E< 2 ProArt Presets Color Temp. Selection(5 modes) Color Adjustment : 6-axis adjustment(R,G,B,C,M,Y) Gamma adjustment: (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 ) ProArt Palette ProArt Widget |
| Видео портове | USB-C HDMI(v2.0) x 2 1 x Displayport 1.4 |
| USB Портове | 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Допълнителни портове | 1 x Earphone Jack |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | +90° ~ -90° |
| Накланяне/Tilt | +35° ~ -5° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | +45° ~ -45° |
| Регулиране височина | 0~150mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 21.28 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Черен |
| Размери | 615 x 524 x 228 mm |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 8.700 kg |
Виж още Монитори
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
278.99 €
/545.66 лв
-
8.63 €
/16.87 лв
-
170.24 €
/332.96 лв
-
170.24 €
/332.96 лв
-
170.24 €
/332.96 лв
-
125.72 €
/245.89 лв
-
1441.76 €
/2819.83 лв
-
17.91 €
/35.03 лв
-
17.91 €
/35.03 лв
-
4.98 €
/9.75 лв
5.62 € -
7.66 €
/14.99 лв
-
227.03 €
/444.04 лв
-
132.01 €
/258.20 лв
-
5.41 €
/10.59 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
80.78 €
/157.99 лв
-
26.38 €
/51.60 лв
-
168.10 €
/328.78 лв
-
17.46 €
/34.14 лв
-
6.78 €
/13.27 лв
-
35.04 €
/68.54 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
31.00 €
/60.64 лв
34.57 € -
36.86 €
/72.09 лв
-
16.50 €
/32.27 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
134.51 €
/263.08 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
24.43 €
/47.77 лв
-
12.20 €
/23.87 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
4.58 €
/8.96 лв
-
22.99 €
/44.97 лв
-
114.69 €
/224.32 лв
-
172.37 €
/337.12 лв
-
24.71 €
/48.32 лв
-
18.70 €
/36.57 лв
-
92.32 €
/180.56 лв
-
55.72 €
/108.98 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
102.98 €
/201.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
20.98 €
/41.03 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
49.43 €
/96.68 лв
-
85.68 €
/167.58 лв
88.67 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
244.10 €
/477.43 лв
249.55 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
479.00 €
/936.85 лв
500.54 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
21.94 €
/42.92 лв
24.84 € -
214.99 €
/420.48 лв
229.99 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
82.59 €
/161.53 лв
95.52 € -
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.07 € -
154.99 €
/303.13 лв
165.54 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
21.57 €
/42.18 лв
26.69 € -
6.07 €
/11.86 лв
6.14 € -
241.31 €
/471.95 лв
264.11 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
8.70 €
/17.02 лв
8.96 € -
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
225.36 €
/440.78 лв
236.67 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
191.17 €
/373.90 лв
203.11 €





















































































































