NX.MQWEX.007
Black
15.6" (39.62 cm) HD LED-backlit, glare, Acer ComfyView™ (1366 x 768 pix.),
nVidia GeForce GT 810M 1GB
HD webcam
Intel Pentium Processor N3530 (2M Cache, up to 2.58 GHz)
4GB DDR3L, Up to 8GB
1TB SATA HDD 5400 rpm
DVD Super-Multi drive
SD card reader
Gigabit Ethernet
WLAN: Acer InviLink™ Nplify™ 802.11b/g/n
Bluetooth 4.0
HDMI
VGA
2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
Headphone/microphone combo jack
High-definition audio support
MS-Sound compatible
6-cell Li-ion battery, 2500 mAh
Linux
38.1 x 25.7 x 3 cm
2.5 kg
2 години гаранция за физически лица
1 година гаранция за юридически лица
12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1366 x 768 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce GT 810M |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Pentium |
| Модел процесор: | N3530 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.16 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.58 GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR3L |
| Твърд диск: | 1000 GB |
|---|---|
| SSD: | Няма GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.5 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 38.1x25.7x3 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
228.24 €
/446.41 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
380.89 €
/744.95 лв
396.47 € -
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
602.78 €
/1178.93 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
602.78 €
/1178.93 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1611.35 €
/3151.52 лв
1778.80 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв





































































































