MSI GeForce GTX 1630 4GT LP OC
Low Profile Design
Low profile design saves more spaces and can build slim or smaller system easier.

Dual Fans Thermal Design
Dual fans cover more area of heatsink to take heat away more efficiently.

Technical specs
| Graphics Processing Unit | NVIDIA GeForce GTX 1630 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Core Clocks | Boost: 1815 MHz |
| CUDA CORES | 512 Units |
| Memory Speed | 12 Gbps |
| Memory | 4GB GDDR6 |
| Memory Bus | 64-bit |
| Output | DisplayPort x 1(v1.4a) HDMI x 1(Supports 4K@60Hz as specified in HDMI 2.0b) DL-DVI-D x 1 |
| HDCP Support | Y |
| Power consumption | 75W |
| Recommended PSU | 300W |
| Card Dimension (mm) | 170 x 105 x 42 mm (w/ normal bracket) 170 x 69 x 42 mm (w/ low profile bracket) |
| Weight (Card / Package) | 328 g / 560 g |
| DirectX Version Support | 12 API |
| OpenGL Version Support | 4.6 |
| Maximum Displays | 3 |
| G-SYNC technology | Y |
| Digital Maximum Resolution | 7680 x 4320 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти MSI
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | nVidia |
|---|---|
| Капацитет: | 4 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR6 |
| Битове (BUS памет): | 64 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI DVI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
459.14 €
/897.99 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
390.18 €
/763.12 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
697.90 €
/1364.97 лв
-
230.25 €
/450.32 лв
-
244.03 €
/477.28 лв
-
930.14 €
/1819.19 лв
-
444.45 €
/869.27 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
319.32 €
/624.53 лв
-
360.22 €
/704.52 лв
-
74.24 €
/145.20 лв
-
1067.28 €
/2087.43 лв
-
78.87 €
/154.26 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
101.82 €
/199.15 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
324.72 €
/635.10 лв
-
415.75 €
/813.14 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
74.24 €
/145.20 лв
-
1067.28 €
/2087.43 лв
-
762.73 €
/1491.76 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
78.87 €
/154.26 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
307.54 €
/601.49 лв
-
3599.99 €
/7040.97 лв
-
366.36 €
/716.54 лв
-
3649.99 €
/7138.76 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
599.99 €
/1173.48 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
723.99 €
/1416.00 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
753.99 €
/1474.68 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
224.99 €
/440.04 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
102.81 €
/201.08 лв
-
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
37.19 €
/72.74 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1239.99 €
/2425.21 лв
-
764.99 €
/1496.19 лв
-
838.99 €
/1640.92 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF 210, 1GB, BIOSTAR, PCI-E 2.0 x16, 64-bit, DDR3, HDMI, DVI, D-SUB41.40 €
/80.96 лв
Видео карта Nvidia GF GT 610, 2GB, Biostar, PCI-E 2.0, SDDR3, 64-bit, HDMI, DVI, VGA54.74 €
/107.06 лв
Видео карта Nvidia GeForce GT 710, 2GB, MSI, PCI-E2.0, DDR3, 64bit, HDMI, DVI55.68 €
/108.90 лв

























































