Transcend JM3200HLB-16G
Икона изгоден продукт
Transcend JM3200HLB-16GTranscend JM3200HLB-16Gempty image 2empty image 3
ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиДокументацияВземи на изплащане
Transcend 16GB JM DDR4 3200Mhz U-DIMM 1Rx8 1Gx8 CL22 1.2V
- Unbuffered Long-DIMM, 288 pin
- DDR4
- 16 GB
- 3200 MHz
- PCB Height 1.23 inches; DRAM: 1Gx8, Rank x Org: 1Rx8, Operating Temperature: Standard Temperature: 0°C ~ 85°C, Voltage: 1.2V
    Виж още Настолни компютри Памети Transcend
    Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
    Документация
    Технически характеристики
    Капацитет:  16 GB
    Скорост:  3200 MT/s
    Тип:  DDR4
    Добави Ревю / Въпрос
    Оцени продукта или задай въпрос?
    0.00 от 0 ревюта
    • 5
      0 ревюта
    • 4
    • 3
    • 2
    • 1
    Вземи на изплащане
    TBI logo
    BNP Paribas
    BNP Paribas
    • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
    • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
    • Какво пазаруват другите Промоционални продукти
    prev slider image prev slider hover image next slider image next slider hover image
    Transcend JM3200HLB-16G
    Памет 16GB DDR4 3200MT/s, Transcend JM3200HLB-16G, 1.2V