| Памет | |
| Технология на паметта: | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни: | 16 GB |
| Форм фактор на паметта: | DIMM 288-pin |
| Количество модули памет: | 1 |
| Предлага метод за проверка за грешки: | Non-ECC |
| Конфигуриране на модулите памет: | 2048 x 64 |
| Скорост/честота на паметта: | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS латентност: | CL16 |
| TRCD: | 20 |
| TRP: | 20 |
| TRAS: | 32 |
| Характеристики на паметта: | Небуферирана Single Rank ODT XMP 2.0 |
| Съвместими устройства: | PC Other |
| Име на чипа на паметта: | KINGSTON |
| Условия за експлоатация | |
| Макс. работна околна температура: | 85 °C |
| Мин. работна околна температура: | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим: | 100 °C |
| Мин. неработна околна температура: | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение: | 1.2 V |
| Други характеристики | |
| Метод на охлаждане: | Heatsink |
Виж още Настолни компютри Памети Kingston
Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
| Капацитет: | 16 GB |
|---|---|
| Скорост: | 3200 MT/s |
| Тип: | DDR4 |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
1 ревю



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
366.34 €
/716.49 лв
380.99 € -
6.77 €
/13.24 лв
-
10.48 €
/20.50 лв
-
13.12 €
/25.66 лв
-
60.93 €
/119.17 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
7.41 €
/14.50 лв
-
6.77 €
/13.24 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
239.99 € -
237.98 €
/465.45 лв
-
18.48 €
/36.14 лв
-
37.51 €
/73.36 лв
-
26.67 €
/52.16 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
23.79 €
/46.53 лв
26.69 € -
6.77 €
/13.24 лв
-
9.74 €
/19.04 лв
-
43.58 €
/85.24 лв
-
19.18 €
/37.52 лв
-
13.13 €
/25.69 лв
-
235.24 €
/460.09 лв
-
33.32 €
/65.18 лв
-
71.01 €
/138.88 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
241.89 €
/473.11 лв
249.55 € -
29.70 €
/58.09 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
39.88 €
/78.00 лв
-
21.81 €
/42.67 лв
-
120.99 €
/236.64 лв
-
6.34 €
/12.40 лв
-
46.56 €
/91.06 лв
-
8.92 €
/17.45 лв
-
71.01 €
/138.88 лв
-
19.18 €
/37.52 лв
-
71.71 €
/140.26 лв
-
58.37 €
/114.16 лв
-
251.55 €
/492.00 лв
-
58.37 €
/114.16 лв
-
33.09 €
/64.72 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
129.99 € -
21.31 €
/41.68 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
837.97 €
/1638.93 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
38.99 € -
18.30 €
/35.80 лв
-
111.74 €
/218.55 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
46.08 €
/90.12 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
179.99 € -
159.99 €
/312.91 лв
168.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
18.99 €
/37.14 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
33.09 €
/64.72 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
120.99 €
/236.64 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
119.99 € -
199.99 €
/391.15 лв
-
47.99 €
/93.86 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
23.05 €
/45.07 лв
-
28.43 €
/55.60 лв
-
298.99 €
/584.77 лв
-
958.99 €
/1875.62 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
268.99 € -
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
55.24 €
/108.05 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
239.99 € -
46.56 €
/91.06 лв
-
101.70 €
/198.91 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
249.99 € -
449.99 €
/880.10 лв
499.99 € -
113.66 €
/222.30 лв
118.96 € -
241.89 €
/473.11 лв
249.55 € -
99.99 €
/195.56 лв
119.99 € -
80.55 €
/157.54 лв
113.94 € -
118.99 €
/232.72 лв
129.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
239.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
249.99 €
/488.94 лв
323.99 € -
11.54 €
/22.57 лв
12.34 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
214.99 €
/420.48 лв
229.99 € -
15.94 €
/31.18 лв
16.64 € -
967.68 €
/1892.62 лв
1006.39 € -
163.99 €
/320.74 лв
168.99 € -
159.56 €
/312.07 лв
163.58 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
12.54 €
/24.52 лв
15.32 € -
23.79 €
/46.53 лв
26.69 € -
33.35 €
/65.22 лв
35.78 € -
42.79 €
/83.70 лв
45.22 € -
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
159.56 €
/312.07 лв
165.66 € -
15.72 €
/30.75 лв
16.35 € -
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
259.99 €
/508.50 лв
268.99 € -
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
366.34 €
/716.49 лв
380.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
129.99 € -
939.99 €
/1838.46 лв
993.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
7.02 €
/13.73 лв
9.71 € -
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
159.99 €
/312.91 лв
168.99 € -
19.30 €
/37.74 лв
19.99 € -
152.99 €
/299.22 лв
179.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
38.99 € -
429.99 €
/840.99 лв
489.99 €
Памет 16GB DDR4 3200MT/s, Kingston FURY Beast Black KF432C16BB1/16, 1.35 V165.59 €
/323.87 лв
Памет 16GB(2x8GB) DDR4 3600MT/s, TeamGroup T-Force Delta RGB Black, TF3D416G3600HC18JDC01, 1.35V166.48 €
/325.61 лв
Памет 16GB (2x8GB) DDR4 3200MT/s, A-Data XPG Gammix D35, AX4U32008G16A-DTBKD35, 1.35V164.35 €
/321.44 лв































































































