VIGI C440
VIGI 4MP пълноцветна куполна мрежова камера
- 4MP ултра висока разделителна способност: VIGI C440 идва с 4MP – повече от достатъчно пиксели, за да улови някои от по-дискретните детайли..
- 24 часа пълноцветен : Получавайте 24-часови цветни детайлни записи, дори в тъмни условия, с помощта на високочувствителния сензор и включените LED прожектори.
- Интелигентно откриване (откриване на движение, навлизане в зона, пресичане на линия, блокиране на камерата): Получавайте известия и проверявайте предаваната картина, когато някой пресече граница, навлезе в зададена зона или пречи на камерата.
- H.265+ Интелигентно кодиране: Без използване на допълнителна честотна лента, камерите предават компресирано кристално чисто видео, за да спестят дисково пространство, улеснят натоварването на мрежата и намалят разходите на ресурси за наблюдение, без да жертват качеството на картината.
- PoE/12V DC: Двата начина на захранване не само дават повече удобство, но и правят окабеляването забележително лесно.
- Отдалечено наблюдение: Управлявайте сигурността от вашата длан с приложението VIGI.
Plug & Play с Един Кабел
Насладете се на опростено окабеляване с PoE свързване. Камерата трябва да бъде свързана с RJ45 кабел, след което захранването и предаването на данни са осигурени.

Държим бизнеса под око.
Интелигентно откриване
Получавайте известия и проверявайте предавания, когато някой пресече граница, навлезе в определена зона или пречи на камерата.

Сензор за движениеПолучавайте незабавни известия, когато камерата открие движение. | ![]() |
Проникване в зонаЗадайте персонализирани зони на активност около ключови области за по-фокусирано наблюдение. | ![]() |
Пресичане на линияЗадайте граница и получавайте предупреждение всеки път, когато човек я пресече от която и да е, или от двете посоки. | ![]() |
Блокиране работата на камератаПолучавайте сигнали, когато някой пречи на камерата. | ![]() |
Активна защита
Предупреждавайте и прогонвайте незабавно потенциални нарушители със звукови и светлинни аларми, когато бъдат открити необичайни събития.

Всяко събитие е под контрол.
Камерите на VIGI интелигентно откриват дейности, информират незабавно и реагират автоматично чрез интелигентно откриване и двупосочен звук.

Никога не пропускайте подробност.
SmartVid-интелигентно подобряване на видеото

Повече компресия. Повече спестяване на памет и ресурси. Същото качество.
Без да използват допълнителна пропускателна способност лента, камерите предават компресирано кристално чисто видео, за да спестят дисково пространство, облекчат натоварването на мрежата и намалят разходите за наблюдение, без да жертват качеството на изображението.

Гъвкаво управление и съхранение
Поемете пълен контрол върху сигурността чрез три метода за управление, VIGI NVR, приложението и Security Manager. Налично е локално съхранение за всеки метод, както и вградена памет със слот за SD карта.

Гъвкавият монтаж дава повече удобство.
Прокарайте лесно кабела на камерата в окачен таван или избягвайте пробиването, като го прокарате през страничния изход на камерата.

Една система. Пълна сигурност.
Управлявайте бизнеса със спокойствие.
Професионалната система за наблюдение VIGI от TP-Link е посветена на защитата на бизнеса - винаги и навсякъде. Нашите забележителни функции, надеждни гаранции за качество и опростена инсталация работят заедно, за да гарантират безопасността на бизнеса.

Спецификации:
| ОБЩИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Съдържание на пакета | VIGI мрежова камера Ръководство за бърз старт Винтове и дюбели Шаблон за монтаж |
| Околна температура при работа | -30–60 °C |
| Certifications | CE, FCC, RCM, BSMI, VCCI, RoHS |
| Размери | 123 × 123 × 84 мм |
| Material | Пластмасова |
| Тегло | 195 гр |
| General Features | Два потока, огледало, маски за поверителност, промяна на паорлата по имейл, HTTP слушане |
| Power Requirements | 12V DC ± 5%, 5,5 мм коаксиален захранващ контакт PoE (802.3af/at, клас 0) |
| Power Supply | 12V DC ± 5%, 5,5 мм коаксиален захранващ контакт PoE (802.3af/at, клас 0) |
| Power Consumption | 12V DC: Max 5.5W PoE: клас 0 |
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3” CMOS с прогресивно сканиране |
| Обектив | Обектив с фиксиран фокус ( 4 mm) |
| Aperture | 4 mm: F1.6 |
| Lens Mount | M12 |
| Зрителен ъгъл | (4 mm) Хоризонтално зрително поле: 79°, Вертикално зрително поле: 43°, Диагонално зрително поле: 93° |
| Day/Night Mechanism | ИЧ отрязващ филтър |
| IR Working Distance | 30м |
| Illumination Distance | 30 м (LED) |
| Minimum Illumination | 0 лукса с ИЧ/бяла светлина |
| Pan/Tilt Range | Панорама: 0° до 360°, Наклон: 0° до 85°, Завъртане: 0° до 360° |
| Digital Noise Reduction | 3D DNR |
| WDR | DWDR |
| ВИДЕО/СНИМКА | |
|---|---|
| Видео компресия | Основен поток: H.265/H.264 Подпоток: H.265/H.264 |
| Кадрова скорост и резолюции | Основен поток Скорост на кадрите: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Резолюция: 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288, 320x240 |
| Настройки на изображението | Огледало, Яркост, Контраст, Наситеност, Рязкост, Експозиция, WDR, Баланс на бялото регулируем от клиентски софтуер |
| Image Enhancement | BLC/3D DNR/Предотвратяване на преекспониране на инфрачервена светлина |
| Video Bit Rate | 64 Kbps до 6 Mbps |
| SMART FEATURE-SET | |
|---|---|
| Smart Event | Откриване на проникване в зона, откриване на пресичане на линия |
| Basic Event | Откриване на движение, Откриване на въздействие върху камерата, Изключване (незаконно влизане) |
| Linkage Method | Известие за активиране: ONVIF, HTTPS |
| Region of Interest | 1 Регион |
| ИНТЕРФЕЙСИ | |
|---|---|
| Мрежов интерфейс | 1 RJ45 10/100M самоадаптивен Ethernet порт |
| Audio Input | Вграден микрофон |
| Audio Output | Вграден високоговорител |
| Бутони | - |
| Slot | Micro SD карта |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Защита | Защита с парола, HTTPS криптиране, Филтър за IP адреси, Дайджест автентификация |
| Protocol | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| API | ONVIF |
| Simultaneous Live View | 3 основни потока и 3 подпотока |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | QHD |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Не |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
1 ревю
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.43 €
/53.65 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
17.89 € -
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
49.76 €
/97.33 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
105.60 €
/206.54 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
54.95 €
/107.47 лв
-
59.25 €
/115.87 лв
-
45.05 €
/88.12 лв
-
57.20 €
/111.88 лв
-
31.20 €
/61.02 лв
-
20.40 €
/39.90 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
65.50 €
/128.12 лв
-
33.74 €
/65.99 лв
-
155.43 €
/303.99 лв
-
32.00 €
/62.59 лв
-
72.00 €
/140.82 лв
-
45.71 €
/89.41 лв
-
52.57 €
/102.82 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
135.60 €
/265.21 лв
-
30.73 €
/60.11 лв
31.93 € -
25.06 €
/49.02 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
58.12 €
/113.68 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
20.40 €
/39.90 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
45.99 €
/89.95 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
173.79 €
/339.90 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
46.86 €
/91.65 лв
-
67.00 €
/131.04 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
200.01 €
/391.18 лв
-
120.34 €
/235.36 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
79.25 €
/154.99 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
46.89 €
/91.70 лв
56.69 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
10.00 €
/19.55 лв
17.89 € -
15.00 €
/29.34 лв
17.89 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
10.00 €
/19.55 лв
17.89 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
62.40 €
IP камера UniVIEW IPC2124LB-ASF28K-A, насочена "bullet" камера, 4Mpix(2688x1520@25fps), 2mm обектив, Ultra H.265/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30m), външна IP67, PoE, MicroSD слот до 128GB, микрофон66.00 €
/129.08 лв
IP камера UniVIEW IPC3614LB-SF28-A, куполна, 4Mpix(2560x1440@25fps), 2.8mm обектив, Ultra H.265/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30m), външна IP67, PoE66.00 €
/129.08 лв
IP камера Xmart PT302F, куполна PT (Pan/Tilt), 2MP (1920x1080), 4mm обектив, H.265, IR осветеност, външна IP65, Wi-Fi, microSD слот до 128GB, микрофон и говорител65.60 €
/128.30 лв


















































































































