- 2K QHD жива картина – С резолюция 2560 × 1440, Tapo C520WS осигурява 1,7 × повече пиксели и дава по-резки изображения от устройствата с резолюция 1080p.
- Цветно нощно виждане на звездна светлина - Притежавайки обектив с голяма бленда F1.6 и сензор за звездна светлина, Tapo C520WS улавя повече светлина и има по-висока фоточувствителност, като изобразява по-ярки цветове при условия на по-ниска осветеност от пълноцветните камери за нощно виждане с обектив F2.2 и обикновен датчик.
- 360° визуално покритие – Осигурява 360° хоризонтален и 130° вертикален обхват на полезрението, което позволява да се фокусирате върху по-важните зони и да елиминирате слепите петна.
- Безплатно откриване на хора/домашни любимци/превозни средства – Изкуственият интелект (Smart AI) идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства, като уведомява потребителите при необходимост.
- Персонализирана звукова и светлинна аларма - Запишете ваше собствено аудио като аларма, за да разширите начините на употреба. Свръх ярката и регулируема светлина също се поддържа, за да плаши нежеланите посетители.
- Сигурно локално и облачно съхранение - Запазете записаните видеоклипове на microSD карта† или като използвате облачните услуги Tapo Care**.
- IP66 Устойчив на атмосферни влияния- Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост за сценарии на открито.
- Кабелна/безжична мрежова връзка - Свържете камерата си към мрежата чрез Wi-Fi или Ethernet за по-гъвкава инсталация.
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3‘’ CMOS |
| Обектив | F/NO: 1,61±10%; Фокусно разстояние: 3,18 mm±5% |
| Motion Range | Pan Mechanical Range: 340° (360° Pan Coverage) Tilt Mechanical Range: 60° (130° Tilt Coverage) |
| Night Vision | 850 nm IR LED (до 30 метра), Цветно нощно виждане на звездна светлина |
| Lighting | 2× Built-in Spotlights |
| Interface & Button | 1× Ethernet Port 1× RESET Button 1× MicroSD Card Slot (Up to 512GB) |
| Weatherproof Rating | IP66 |
| View Range | 360° хоризонтално и 130° вертикално |
| Резолюция | 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) |
| VIDEO & AUDIO | |
|---|---|
| Maximum Resolution | 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) |
| Frame Rate | 15/20/25/30 fps (Default 15 fps) |
| Video Compression | H.264 |
| Live View | Yes |
| Image Enhancement | 3D DNR BLC |
| Audio Input & Output | Built-in Microphone and Speaker |
| Audio Communication | Two-Way Audio with Noise Cancellation |
| Siren Volume | 93 dB (Level measured at 4-inch/10-cm distance) |
| STORAGE | |
|---|---|
| Local Storage | MicroSD Card Slot on Camera (Up to 512 GB) |
| Cloud Storage | Tapo Care Cloud Storage Services (Subscription required) |
| VIDEO | |
|---|---|
| Frame Rate | До 25/30fps |
| Video Streaming | 2K QHD |
| Видео компресия | H.264 |
| DETECTION and NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| AI Detection | Motion Detection Person Detection Pet Detection Vehicle Detection Line-Crossing Detection Tamper Detection |
| Activity Zones | Yes |
| Output Notification | System Notification System Notification with Snapshot (Tapo Care Services) |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | Двупосочно |
| Audio Input & Output: | Вградени микрофон и високоговорител |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Network Connectivity | Connect via Wi-Fi or Ethernet |
| Wireless Connectivity | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Protocol | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Ethernet Port | 1× 10/100 Mbps RJ45 Port on Camera |
| Wireless Security | WPA/WPA2-PSK |
| RTSP | Yes |
| ONVIF | Yes |
| Стандарти и протоколи | IEEE 802.11b/g/n |
| Защита | 128 битово AES криптиране с SSL/TLS |
| Frequency | 2.4GHz |
| СИГУРНОСТ | |
|---|---|
| Security | On-Device Machine Learning 128-bit AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK |
| ЗАХРАНВАНЕ | |
|---|---|
| Power Source | 9V DC Power Adapter |
| Input Voltage | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Output Voltage | 9 V, 0.85 A (DC Power) |
| ОБЩИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Smart Integration | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Weather Resistance | IP66 |
| System Requirements | Tapo App: iOS 9.0 or higher, Andriod 4.4 or higher |
| Mounting Options | Ceiling-Mounted Wall-Mounted Pole-Mounted (Pole-Mounting loops required but not included) |
| Околна температура при работа | -30℃~60℃ |
| Storage Temperature | -40℃~60℃ |
| Околна влажност при работа | 10%~90% RH, Non-condensing |
| Storage Humidity | 0~90% RH, Non-condensing |
| Dimensions | 4.9 × 4.8 × 3.5 in (123.8 × 123 × 90 mm) |
| Съдържание на пакета | Tapo C520WS Camera ×1 Power Adapter ×1 Mounting Anchors ×4 Mounting Screws ×4 Bracket Screws ×2 Mounting Template ×1 Mounting Bracket ×1 Waterproof Seal ×1 Waterproof Cable Attachments ×1 Quick Start Guide |
| Certifications | CE, FCC, RoHS, RCM |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| Задействане на входа | Откриване на движение, откриване на хора, откриване на домашни любимци, откриване на превозни средства, откриване на пресичане на линия |
| Output Notification | Моментна снимка (Tapo care), клипове (Tapo care) |
| ENVIRONMENT | |
|---|---|
| Operating Temperature | -30 ℃ ~ 60 ℃ (-22 °F ~ 140 °F) |
| Storage Temperature | -40 ℃ ~ 60 ℃ (-40 °F ~ 140 °F) |
| Operating Humidity | 10%~90% отн влажност, без кондензация |
| Storage Humidity | 0~90% отн влажност, без кондензация |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Бутони | Бутон РЕСЕТ |
| Indicator LED | Системен LED индикатор |
| Adapter Input | 100-240V, 50/60Hz |
| Adapter Output | 9V, 0,85A (DC захранване) |
| Product Dimensions (W x D x H) | 4.9 x 4.8 x 3.5 in. (123.8 x 123 x 90 mm) |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Съдържание на пакета | Камера Tapo C520WS Захранващ адаптер (3,0 м) Монтажни Анкери Монтажни винтове Винтове на скобата Шаблон за монтаж Монтажна скоба Водоустойчиво уплътнение Водоустойчиви кабелни приставки Ръководство за бърз старт |
}}}
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
299.99 €
/586.73 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
6.99 €
/13.66 лв
-
38.76 €
/75.81 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
171.92 €
/336.24 лв
-
520.36 €
/1017.74 лв
-
19.00 €
/37.16 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
9.03 €
/17.65 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
24.66 €
/48.22 лв
-
20.34 €
/39.79 лв
21.54 € -
19.52 €
/38.18 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
89.00 €
/174.08 лв
99.00 € -
117.36 €
/229.53 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
-
12.21 €
/23.89 лв
-
12.21 €
/23.89 лв
-
30.35 €
/59.36 лв
33.99 € -
47.51 €
/92.93 лв
-
60.22 €
/117.77 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
7.00 €
/13.69 лв
-
9.19 €
/17.98 лв
-
9.98 €
/19.52 лв
-
20.00 €
/39.12 лв
-
9.71 €
/18.99 лв
-
9.71 €
/18.99 лв
-
4.41 €
/8.62 лв
-
5.74 €
/11.23 лв
-
7.08 €
/13.85 лв
9.71 € -
16.99 €
/33.23 лв
-
6.93 €
/13.54 лв
-
11.11 €
/21.72 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
11.49 €
/22.47 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
51.77 €
/101.24 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
22.37 €
/43.75 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
30.20 €
/59.07 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
508.73 € -
191.17 €
/373.90 лв
203.11 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
69.99 €
/136.89 лв
73.29 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
20.58 €
/40.26 лв
21.53 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
7.26 €
/14.20 лв
15.92 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
85.76 €
/167.72 лв
88.67 € -
38.89 €
/76.06 лв
44.99 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
101.84 €
/199.18 лв
115.22 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
28.10 €
/54.97 лв
31.58 € -
37.92 €
/74.16 лв
38.62 € -
154.99 €
/303.13 лв
165.54 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
248.75 €
/486.51 лв
272.50 € -
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
19.90 €
/38.92 лв
30.97 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
12.69 €
/24.81 лв
19.07 €





















































































































