Thermaltake Toughpower PF3 750W
Power Up Next Generation Hardware
To fully support next-gen hardware, Toughpower PF3 Platinum Series (750W/850W/1050W/1200W) is designed to meet ATX 3.0 standards, including a PCIe Gen 5.0 12VHPWR connector. The PF3 Platinum series delivers 80 PLUS Platinum efficiency, it also offers the highest stability, durability, and reliability.
| Max. Output Capacity | 750W |
| FARBE | Black |
| Dimension ( W / H / D ) | 140mm(W)x86mm(H)x150mm(D) |
| PFC (Power Factor Correction) | Active PFC |
| Power Good Signal | 100-250 msec |
| Hold Up Time | > 17msec |
| Input Current | 10A |
| Input Frequency Range | 50 - 60Hz |
| Input Voltage | 100 - 240Vac |
| Operating Temperature | 0°C to + 40°C |
| Operating Humidity | 5% to 85%,non-condensing |
| Storage Temperature | -40°C to + 70°C |
| Storage Humidity | 5% to 95%, non-condensing |
| COOLINg | 12cm FDB Fan |
| Efficiency | 80 PLUS Platinum at 115Vac input. |
| MTBF | 100,000 hrs minimum |
| Safety Approval | CE/FCC/UKCA/ICES/LVD/TUV/cTUVus/CB/CCC/BSMI |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCIe 12+4pin | 1 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Захранвания Настолни компютри Thermaltake
Виж всички Захранвания Настолни компютри в категорията
| Изходна мощност: | 750 W |
|---|---|
| Модулен блок: | Да |
| Форм фактор: | ATX |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
21.96 €
/42.95 лв
120.00 € лв -
8.33 €
/16.30 лв
120.00 € лв -
5.57 €
/10.90 лв
120.00 € лв -
13.70 €
/26.80 лв
120.00 € лв -
108.39 €
/211.99 лв
120.00 € лв -
28.66 €
/56.05 лв
120.00 € лв -
38.04 €
/74.40 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
21.71 €
/42.46 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
26.53 €
/51.89 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
44.91 €
/87.84 лв
120.00 € лв -
27.14 €
/53.09 лв
120.00 € лв -
28.66 €
/56.05 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
11.30 €
/22.09 лв
120.00 € лв -
44.91 €
/87.84 лв
120.00 € лв -
51.54 €
/100.81 лв
120.00 € лв -
24.42 €
/47.76 лв
120.00 € лв -
67.29 €
/131.62 лв
120.00 € лв -
183.19 €
/358.28 лв
120.00 € лв -
28.66 €
/56.05 лв
120.00 € лв -
60.77 €
/118.86 лв
120.00 € лв -
24.59 €
/48.10 лв
120.00 € лв -
21.71 €
/42.46 лв
120.00 € лв -
26.31 €
/51.46 лв
120.00 € лв -
38.04 €
/74.40 лв
120.00 € лв -
90.87 €
/177.73 лв
120.00 € лв -
26.31 €
/51.46 лв
120.00 € лв -
15.83 €
/30.96 лв
120.00 € лв -
38.26 €
/74.84 лв
120.00 € лв -
111.67 €
/218.40 лв
120.00 € лв -
111.67 €
/218.40 лв
120.00 € лв -
76.28 €
/149.19 лв
120.00 € лв -
285.75 €
/558.88 лв
120.00 € лв -
7.62 €
/14.90 лв
120.00 € лв -
105.31 €
/205.98 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв
-
24.59 €
/48.10 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
107.98 €
/211.19 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
108.99 €
/213.17 лв
120.00 € лв -
184.98 €
/361.79 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
51.99 €
/101.68 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
338.99 €
/663.01 лв
120.00 € лв -
57.99 €
/113.42 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.00 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
127.85 €
/250.05 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
30.00 €
/58.67 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
40.07 €
/78.36 лв
120.00 € лв -
58.33 €
/114.08 лв
120.00 € лв
-
46.04 €
/90.05 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
108.99 €
/213.17 лв
120.00 € лв -
67.29 €
/131.62 лв
120.00 € лв
Захранване Omega, 350W, Passive PFC, 120мм вентилатор7.62 €
/14.90 лв
Захранване Makki ATX 400-120, 400W, 120mm вентилатор14.38 €
/28.13 лв
Захранване TrendSonic ADK-A550W/120MM, 550W, Active PFC, 120mm24.59 €
/48.10 лв



































































