| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1550 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 132.34 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.53 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 125 mm x W135 mm x H155 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Addressable RGB Dual Tower Layout AGHP GEN4 Heatpipes Nickel Plated Soldered Copper Base TL-C12 High Performance Fan Stealth Design Top Fin Factory Calibrated Balance |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Thermalright
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
39.02 €
/76.32 лв
120.00 € лв -
35.89 €
/70.19 лв
120.00 € лв -
7.19 €
/14.06 лв
120.00 € лв -
85.87 €
/167.95 лв
120.00 € лв -
14.50 €
/28.36 лв
120.00 € лв -
13.97 €
/27.32 лв
120.00 € лв -
7.02 €
/13.73 лв
120.00 € лв -
55.45 €
/108.45 лв
120.00 € лв -
40.30 €
/78.82 лв
120.00 € лв -
13.97 €
/27.32 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
102.96 €
/201.37 лв
120.00 € лв -
102.96 €
/201.37 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
7.28 €
/14.24 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
10.68 €
/20.89 лв
120.00 € лв -
4.19 €
/8.19 лв
120.00 € лв -
5.98 €
/11.70 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
111.62 €
/218.32 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
9.55 €
/18.68 лв
120.00 € лв -
89.33 €
/174.72 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
81.83 €
/160.06 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
26.93 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
5.04 €
/9.85 лв
120.00 € лв -
14.82 €
/28.98 лв
120.00 € лв -
17.80 €
/34.82 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.85 лв
120.00 € лв
-
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв
-
67.75 €
/132.51 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
106.04 €
/207.40 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв
Охлаждане за процесор Endorfy Fortis 5 Black, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115x/2066/2011-3 & AMD AM5/AM445.21 €
/88.42 лв
Охлаждане за процесор DeepCool AK620 Digital SE, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115x & AMD AM5/AM445.24 €
/88.48 лв
Охлаждане за процесор DeepCool AN600, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115X & AMD AM5/AM4/АМ344.57 €
/87.16 лв

















































































