| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 68.9 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28.2 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.21 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 120 mm x 48 mm x H156 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium Aluminium Top Plate Full RAM Compatibility Simple Install Experience Blackout Aesthetic Coating Hybrid A-RGB Lighting High end thermal paste included AGHP Heatpipe GEN.4 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Thermalright
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
28.50 €
/55.74 лв
120.00 € лв -
33.19 €
/64.91 лв
120.00 € лв -
34.82 €
/68.10 лв
120.00 € лв -
56.35 €
/110.21 лв
120.00 € лв -
8.10 €
/15.85 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
17.20 €
/33.65 лв
120.00 € лв -
4.93 €
/9.65 лв
120.00 € лв -
76.42 €
/149.47 лв
120.00 € лв -
5.71 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
76.42 €
/149.47 лв
120.00 € лв -
12.00 €
/23.47 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
5.76 €
/11.26 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.01 лв
120.00 € лв -
24.90 €
/48.69 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
17.79 €
/34.79 лв
120.00 € лв -
5.76 €
/11.26 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.01 лв
120.00 € лв -
38.73 €
/75.74 лв
120.00 € лв -
6.39 €
/12.50 лв
120.00 € лв -
6.10 €
/11.93 лв
120.00 € лв -
108.08 €
/211.38 лв
120.00 € лв -
13.94 €
/27.27 лв
120.00 € лв -
12.77 €
/24.97 лв
120.00 € лв -
18.14 €
/35.47 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
7.28 €
/14.24 лв
120.00 € лв -
32.88 €
/64.31 лв
120.00 € лв -
16.18 €
/31.64 лв
120.00 € лв -
14.87 €
/29.09 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
29.45 €
/57.60 лв
120.00 € лв -
93.78 €
/183.41 лв
120.00 € лв -
14.67 €
/28.70 лв
120.00 € лв -
12.00 €
/23.47 лв
120.00 € лв -
25.22 €
/49.32 лв
120.00 € лв -
8.55 €
/16.72 лв
120.00 € лв -
7.02 €
/13.73 лв
120.00 € лв
-
72.66 €
/142.12 лв
120.00 € лв -
29.16 €
/57.03 лв
120.00 € лв -
12.00 €
/23.47 лв
120.00 € лв -
20.49 €
/40.08 лв
120.00 € лв -
18.14 €
/35.47 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
18.60 €
/36.37 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
22.20 €
/43.42 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
18.01 €
/35.23 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
34.12 €
/66.73 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
40.43 €
/79.07 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
18.50 €
/36.18 лв
120.00 € лв -
9.00 €
/17.60 лв
120.00 € лв -
24.56 €
/48.04 лв
120.00 € лв -
9.00 €
/17.60 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
19.02 €
/37.20 лв
120.00 € лв -
30.56 €
/59.77 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв
-
218.90 €
/428.14 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
50.75 €
/99.26 лв
120.00 € лв -
19.60 €
/38.33 лв
120.00 € лв -
11.87 €
/23.21 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
11.87 €
/23.21 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
14.39 €
/28.14 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
72.66 €
/142.12 лв
120.00 € лв
Охлаждане за процесор Thermalright Assassin Spirit 120 EVO White ARGB, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115x & AMD AM5/AM428.50 €
/55.74 лв
Охлаждане за процесор FSP NP5 Black, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200 & AMD AM5/AM428.60 €
/55.94 лв
Охлаждане за процесор Endorfy Fera 5, съвместимост със сокети Intel LGA 115x/1200/1700/775/1366/2011/2066 & AMD AM5/AM4/AM3+/AM2+/FM2+/FM128.85 €
/56.42 лв


































































































