| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 2066 LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 3300 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 132.34 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.53 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 62 x 62 x 53 mm 276 x 120 x 27 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Assist Performance Fans SS2 Universal Mounting System Addressable RGB Support Easy Install Experience |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Thermalright
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
7.76 €
/15.18 лв
-
6.57 €
/12.84 лв
-
5.67 €
/11.09 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
55.95 €
/109.43 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
72.93 €
/142.64 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
8.01 €
/15.67 лв
-
154.05 €
/301.29 лв
-
5.41 €
/10.59 лв
-
6.78 €
/13.27 лв
-
13.12 €
/25.66 лв
-
16.18 €
/31.64 лв
-
24.73 €
/48.37 лв
-
6.55 €
/12.81 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
7.02 €
/13.73 лв
-
51.43 €
/100.59 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
20.39 €
/39.88 лв
-
16.28 €
/31.85 лв
-
22.86 €
/44.70 лв
-
141.17 €
/276.11 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
107.06 €
/209.39 лв
-
4.95 €
/9.69 лв
-
30.02 €
/58.71 лв
-
154.05 €
/301.29 лв
-
38.73 €
/75.76 лв
-
25.64 €
/50.14 лв
-
40.60 €
/79.41 лв
-
11.40 €
/22.30 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
141.17 €
/276.11 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
20.50 €
/40.10 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
118.02 €
/230.83 лв
-
19.29 €
/37.72 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
24.73 €
/48.37 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
273.99 €
/535.88 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
72.99 €
/142.76 лв
-
17.44 €
/34.11 лв
-
24.58 €
/48.07 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
17.32 €
/33.88 лв
20.79 € -
39.12 €
/76.51 лв
44.64 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
39.12 €
/76.51 лв
44.64 € -
44.91 €
/87.84 лв
46.57 € -
22.69 €
/44.37 лв
24.87 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
17.83 €
/34.87 лв
19.06 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
15.75 €
/30.81 лв
19.77 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
7.26 €
/14.20 лв
15.92 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.63 € -
16.14 €
/31.57 лв
17.25 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
38.11 €
/74.53 лв
39.24 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
10.40 €
/20.35 лв
10.68 € -
16.98 €
/33.21 лв
17.80 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
37.91 €
/74.14 лв
38.62 €
Охлаждане за процесор DeepCool AK620 WH, съвместимост със сокети Intel LGA LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 & AMD AM5/AM451.54 €
/100.80 лв
Охлаждане за процесор DeepCool AG620 BK ARGB, съвместимост със сокети Intel LGA 2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 & AMD AM5/AM451.32 €
/100.37 лв
Охлаждане за процесор Arctic Freezer 4U-M, съвместимост със сокети Intel LGA 4189/4677 & AMD SP6/sTR5/SP3/TR4/sTRX4/sWRX851.12 €
/99.99 лв










































































































