| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 2066 LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 132.34 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.53 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 110 mm x 125 mm x H157 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dual Tower Layout 7 Anti-Gravity Heat Pipes Nickel Plated Soldered Copper Base Stealth Design Plate Factory Calibrated Balance |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Thermalright
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
44.34 €
/86.73 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
10.93 €
/21.37 лв
-
4.14 €
/8.10 лв
-
17.29 €
/33.81 лв
-
19.60 €
/38.33 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
24.73 €
/48.37 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
3.64 €
/7.12 лв
-
79.10 €
/154.70 лв
-
7.78 €
/15.22 лв
-
7.78 €
/15.22 лв
-
68.42 €
/133.81 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
6.57 €
/12.84 лв
-
5.67 €
/11.09 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
55.95 €
/109.43 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
70.89 €
/138.65 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
8.01 €
/15.67 лв
-
159.10 €
/311.17 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
6.78 €
/13.27 лв
-
13.12 €
/25.66 лв
-
16.18 €
/31.64 лв
-
24.73 €
/48.37 лв
-
6.54 €
/12.80 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
91.57 €
/179.09 лв
-
7.02 €
/13.73 лв
-
51.43 €
/100.59 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
20.50 €
/40.10 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
70.89 €
/138.65 лв
-
24.73 €
/48.37 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
118.02 €
/230.83 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
19.29 €
/37.72 лв
-
38.63 €
/75.55 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
273.99 €
/535.88 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
86.91 € -
219.99 €
/430.26 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
72.99 €
/142.76 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
17.44 €
/34.11 лв
-
24.58 €
/48.07 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
66.46 €
-
17.32 €
/33.88 лв
20.79 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
39.06 €
/76.39 лв
44.64 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
39.58 €
/77.41 лв
42.51 € -
70.94 €
/138.75 лв
72.41 € -
39.06 €
/76.39 лв
44.64 € -
44.89 €
/87.80 лв
46.57 € -
22.69 €
/44.37 лв
24.87 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
17.81 €
/34.84 лв
19.06 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
29.99 €
/58.66 лв
66.46 € -
29.99 €
/58.66 лв
66.46 € -
15.74 €
/30.78 лв
19.77 € -
49.99 €
/97.77 лв
86.91 € -
26.73 €
/52.29 лв
27.95 € -
29.99 €
/58.66 лв
66.46 € -
22.39 €
/43.79 лв
23.21 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
29.99 €
/58.66 лв
66.46 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
7.25 €
/14.18 лв
15.92 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.63 € -
16.13 €
/31.54 лв
17.25 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
38.06 €
/74.44 лв
39.24 € -
10.40 €
/20.35 лв
10.68 € -
16.98 €
/33.21 лв
17.80 € -
37.89 €
/74.10 лв
38.62 € -
26.46 €
/51.76 лв
30.82 €
Охлаждане за процесор Arctic Freezer 4U-M Rev.2, съвместимост със сокети Intel LGA 4189/4677/4710/4926 & AMD SP6/sTR5/SP3/TR4/sTRX4/sWRX847.29 €
/92.49 лв
Охлаждане за процесор DeepCool AK620 Zero Dark, съвместимост със сокети Intel LGA 1700/1200/2066/2011-3/1156/1155/1151/1150 & AMD AM5/AM447.37 €
/92.65 лв
Охлаждане за процесор DeepCool AG400 DIGITAL PLUS, съвместимост със сокети Intel LGA 1700/1200/1151/1150/1155 & AMD AM5/AM446.32 €
/90.59 лв


















































































































