Тестерът за кабели Ermenrich NetGeeks NP30 е предназначен за проверка на мрежови кабели, локализиране на прекъсвания и измервания на дължината на кабели. Уредът ще бъде полезен на всеки, който инсталира, открива и отстранява неизправности и поддържа компютърни мрежи и телефонни линии, но може да се използва и за битови нужди.
Ermenrich NetGeeks NP30 може да се използва за проверка на мрежови, телефонни, коаксиални и други видове кабели. Той може да се използва за проверка за прекъсвания и къси съединения, така също на обърнати и кръстосани двойки. Има функция Port Flash, която Ви предоставя възможност за намиране на точния порт на мрежовия комутатор или маршрутизатор, към който е свързан целевият кабел. Може да се извършва измерване на LAN кабели с дължини от 5 до 350 метра, с точност 5%. Също има опция за калибриране на уреда за подобряване на точността на измерванията. Тестерът за кабели може да измерва разстоянието до мястото на прекъсвания.
Комплектът включва предавател, приемник, дистанционно устройство и допълнителни принадлежности. Предавателят и приемникът се нуждаят от батерии с напрежение 9 V всяка.
Основни характеристики:
- Измерване на дължината на кабели чрез измерване на капацитета на кабелите
- Може да се калибрира за подобряване на точността на измерванията
- Диагностика на кабели: прекъсвания, кръстосани двойки, къси съединения
- Локализиране на прекъсвания, измервания на разстоянието до тях
- Функция Port Flash за намиране на точния порт на мрежовия комутатор или маршрутизатор, към който е свързан целевият кабел
Наборът включва:
- Предавател
- Приемник
- Дистанционно устройство
- Съединителен кабел RJ11
- Съединителен кабел RJ45
- Щипка тип „крокодил“
- Постояннотоков кабел
- Слушалки, които се поставят в ушите
- Торбичка за пренасяне
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555016832 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 23x13x8 cm |
| Транспортно тегло | 0.57 kg |
| === Разделител === | Предавател |
| Портове | BNC, RJ11 (сканиране), RJ45 (главен), RJ45 (сканиране), USB (сканиране), захранване, флаш |
| Типове кабели за проследяване | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A, CAT7) мрежови кабели, коаксиален кабел, обикновени проводници, телефонен кабел |
| Типове кабели за проверка | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A) мрежов кабел, коаксиален кабел, обикновени проводници |
| Измерване на дължината на кабели | yes |
| Проверка на кабели | yes |
| Проверка на кабели | + (прекъсвания, къси съединения, кръстосани, обърнати и разделени двойки, паразитно прехвърляне на сигнали) |
| Функция за флаш на порт | yes |
| Функция за флаш на порт | + |
| Проследяване на кабели | yes |
| Регистриране на полярността на напрежението | yes |
| === Разделител === | Измерване на дължината на кабели |
| Метод на измерване | чрез измерване на капацитета на кабела |
| Измервателни единици | ft, m |
| Измервателен диапазон, m | 5 — 350 |
| Грешка | 5 (±0,5 m) |
| Измерване на разстоянието до мястото на прекъсването | yes |
| Калибриране | + |
| Минимална дължина на кабела за калибриране, m | 10 |
| Грешка при калибрирането, % | 2 (±0,5 m) |
| === Разделител === | Основни характеристики |
| Максимален работен ток, mA | <150 |
| Защита | входно напрежение: 48 V, ток: 5 mA |
| Дисплей | Течнокристален дисплей |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 128x128 |
| Фоново осветление на дисплея | yes |
| Захранване | батерия 9 V (не е включена) |
| Индикатор за състояние „изтощена батерия“ | yes |
| Автоматично изключване на захранването | 120 мин, 15 мин, 30 мин, 60 мин |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
| Диапазон на работната влажност, % | 20…70 |
| === Разделител === | Приемник/Дистанционно устройство |
| Портове | BNC, RJ45, които се поставят в ушите |
| Регулируема чувствителност | yes |
| Фенерче | yes |
| Максимален работен ток, mA | <100 |
| Захранване | батерия 9 V (не е включена) |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
| Диапазон на работната влажност, % | 20…70 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
15.26 €
/29.85 лв
120.00 € лв -
134.11 €
/262.30 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
4.27 €
/8.35 лв
120.00 € лв -
56.42 €
/110.34 лв
120.00 € лв -
26.86 €
/52.54 лв
120.00 € лв -
5.07 €
/9.92 лв
120.00 € лв -
109.54 €
/214.25 лв
120.00 € лв -
117.99 €
/230.77 лв
120.00 € лв -
26.02 €
/50.88 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
14.35 €
/28.07 лв
120.00 € лв -
6.82 €
/13.34 лв
120.00 € лв -
27.66 €
/54.10 лв
120.00 € лв -
21.06 €
/41.19 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
90.40 €
/176.81 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
254.14 €
/497.06 лв
120.00 € лв -
87.58 €
/171.29 лв
120.00 € лв -
3367.51 €
/6586.28 лв
120.00 € лв -
84.38 €
/165.02 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
9.65 €
/18.88 лв
120.00 € лв -
98.02 €
/191.71 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
45.00 €
/88.01 лв
120.00 € лв -
25.00 €
/48.90 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
12.11 €
/23.69 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
43.53 €
/85.15 лв
120.00 € лв -
43.53 €
/85.15 лв
120.00 € лв -
44.79 €
/87.60 лв
120.00 € лв -
43.53 €
/85.15 лв
120.00 € лв -
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
199.75 €
/390.68 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв
-
133.56 €
/261.23 лв
120.00 € лв -
13.81 €
/27.01 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
19.90 €
/38.92 лв
120.00 € лв -
6.47 €
/12.66 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
8.90 €
/17.40 лв
120.00 € лв -
382.79 €
/748.67 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
28.20 €
/55.15 лв
120.00 € лв -
358.47 €
/701.10 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
71.23 €
/139.32 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
318.04 €
/622.03 лв
120.00 € лв -
45.90 €
/89.78 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
96.00 €
/187.76 лв
120.00 € лв -
26.44 €
/51.71 лв
120.00 € лв -
31.84 €
/62.28 лв
120.00 € лв -
336.99 €
/659.10 лв
120.00 € лв -
25.97 €
/50.78 лв
120.00 € лв -
95.99 €
/187.74 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
219.32 €
/428.95 лв
120.00 € лв -
14.03 €
/27.44 лв
120.00 € лв -
26.02 €
/50.88 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
29.02 €
/56.75 лв
120.00 € лв




















































































































