Разкошен смарт аксесоар с отличителни извивки
Почувствайте текстурираните повърхности и пленителните детайли на корпуса от алуминиева сплав, полирана чрез процеси на CNC рязане и пробиване (CNC: компютърно цифрово управление), за да изглежда невероятно.
Носете я през целия ден, носете я с лекота
Създадена да приляга ефирно с флуороеластомерни каишки, щадящи кожата, HUAWEI Band 10 е удобна за целодневно носене, без да Ви пречи, независимо дали сте активни или почивате.
8,99 мм
Ултратънка - само
15 г
Ултралека - само
Чудни циферблати
Превърнете гривната си в постоянен аксесоар с тематичните дисплей опции: Panda Huahua, Starry Vista, Power Joy, Super Watch, Gallery или Style7. Ще бъдете винаги в крак с модата с персонализирани стилове, функции и винаги включен дисплей (Always on Display: AOD), за да е всеки дизайн уникален и по ваш вкус.
.png)
Интелигентност към синя и пълноценна почивка
Нови показатели за съня
Проследявайте колко добре сте спали и доколко се възстановявате от умора и стрес. Възползвайте се от нова функция за наблюдение на променливостта на сърдечната честота (HRV), както и от навременни здравни известия, които ви предупреждават, когато физиологичните Ви показатели се отклоняват от личния Ви референтен диапазон.
.png)
| Спецификация | |
|---|---|
| Размери | 43.45 × 24.86 × 8.99 мм (дебелина на най-тънкото място, без сензора) |
| Тегло | Розово (полимер): ~14 г (без каишката) |
| Материали (Корпус) | Розово: издръжлива полимерна пластмаса |
| Материали (Каишка) | Флуороеластомер – розова |
| Дисплей | 1.47-инчов AMOLED, 194 × 368 пиксела, 282 PPIСензорен, поддържа плъзгане и докосване |
| Цветове | Розов |
| Дължина на каишката | Pink: 120–190 мм |
| Сензори | 9-осен IMU (акселерометър, жироскоп, магнитометър)Оптичен сензор за пулс Сензор за околна светлина |
| Бутони и управление | Сензорен екран + страничен бутон |
| Зареждане | Магнитен портИзисквания: 5V/1A |
| Съвместимост | Android 9.0+iOS 13.0+ |
| Водоустойчивост | 5 ATM (до 50 м статично налягане – не е за гмуркане/сауна и др.) |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, BLE, 2.4 GHz |
| Работна температура | 0℃ до 35℃ |
| Живот на батерията | До 8 дни – стандартна употреба |
Виж още Смарт часовници и гривни Huawei
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт гривна |
|---|---|
| Особеност: | Универсален |
| Цвят: | Розов |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
27.05 €
/52.91 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
142.85 €
/279.38 лв
-
501.40 €
/980.65 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
38.34 €
/74.99 лв
-
326.16 €
/637.92 лв
-
15.64 €
/30.59 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
16.50 €
/32.27 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
658.99 €
/1288.88 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
70.15 €
/137.20 лв
-
21.74 €
/42.52 лв
-
31.45 €
/61.50 лв
-
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
85.81 €
/167.82 лв
-
28.85 €
/56.44 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
382.25 €
/747.61 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
9.44 €
/18.47 лв
-
17.12 €
/33.49 лв
-
26.44 €
/51.72 лв
-
17.05 €
/33.35 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
453.99 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.63 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
51.12 €
/99.99 лв
-
16.87 €
/32.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
19.83 €
/38.79 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 € -
18.91 €
/36.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
825.05 €
/1613.67 лв
927.74 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
310.44 €
/607.17 лв
348.43 € -
28.69 €
/56.11 лв
29.48 € -
17.05 €
/33.35 лв
17.97 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
18.19 €
/35.58 лв
19.78 € -
14.76 €
/28.87 лв
15.58 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
34.22 €
/66.92 лв
40.44 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
5.60 €
/10.96 лв
7.47 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
13.50 €
/26.40 лв
15.33 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
34.22 €
/66.92 лв
35.77 € -
17.99 €
/35.18 лв
29.48 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.77 € -
26.31 €
/51.47 лв
28.69 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
35.77 €
/69.96 лв
41.09 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 €
Смарт часовник Canyon Chatter SW58, 1.8" (4.57cm) IPS дисплей, Bluetooth, 128MB Flash памет, спортни режими, сензор за следене на сърдечния ритъм, мониторинг на съня, приемане на обаждания, IP67 водоустойчивост, червен44.25 €
/86.54 лв
Смарт часовник Hama 5010, 1.38" (3.51cm), Bluetooth, следене на кръвно, проследяване на калории, спортни режими, IP68, до 5 дни време на работа, сребрист43.45 €
/84.99 лв
Смарт часовник Kieslect L11 Gold, 1.09" (2.76cm) дисплей, Bluetooth, пусломер, крачкомер, оксиметър, велоаргометър, 180mAh батерия, IP68 защита, златист44.83 €
/87.68 лв

















































































































