TL-R1200C-RP(USB)
Rackmount USB 3.2 Gen 2 Type-C high-capacity JBOD storage enclosure with redundant power
The rackmount TL-R1200C-RP JBOD storage enclosure allows you to back up and expand your QNAP NAS, computers (supports Windows), and servers. The TL-R1200C-RP features twelve 3.5-inch SATA 6Gb/s drive bays with USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C connectivity to provide a fast and smooth expansion solution.

| JBOD Connection Interface | USB |
| Drive Bay | 12 x 3.5-inch The system is shipped without HDD. |
| Drive Compatibility | 3.5-inch bays: You can only use one disk type (HDD or SSD) in a RAID group. Combining different types of disk in one RAID group is not supported. |
| Hot-swappable | Yes |
| Form Factor | 2U Rackmount |
| Host Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| LED Indicators | HDD 1-12, Status, Link, Fan error |
| Buttons | Power switch |
| Dimensions (HxWxD) | 88.6 × 482 × 562.5 mm Excludes ear hook and the protruding part of the Power Supply Unit. |
| Weight (Net) | 13.17 kg |
| Weight (Gross) | 15.22 kg |
| Operating Temperature | 0 - 40 °C (32°F - 104°F) |
| Storage Temperature | -20 - 70°C (-4°F - 158°F) |
| Relative Humidity | 5-95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C (80.6˚F) |
| Power Supply Unit | 250W(x2) PSU, 100 - 240V |
| Power Consumption: Operating Mode, Typical | 82.26 W Tested with drives fully populated. |
| Fan Mode Switch | (Auto, high, medium, low) |
| Fan | 2 x 70mm, 12VDC |
| System Warning | Buzzer |
| QTS / QuTS hero | Yes |
| Windows | Yes |
| Ubuntu | Yes |
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Rack mounted |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
135.07 €
/264.18 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
160.19 €
/313.30 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
12.22 €
/23.89 лв
120.00 € лв -
118.68 €
/232.12 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
108.29 €
/211.80 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
93.46 €
/182.80 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
57.25 €
/111.96 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
173.49 €
/339.31 лв
120.00 € лв -
252.07 €
/493.01 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
76.61 €
/149.83 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
1824.19 €
/3567.81 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
598.80 €
/1171.15 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
1080.30 €
/2112.88 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
147.36 €
/288.21 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв
-
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
103.99 €
/203.39 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
102.97 €
/201.40 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
90.89 €
/177.77 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
29.07 €
/56.85 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
558.99 €
/1093.29 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
399.62 €
/781.58 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
21.95 €
/42.92 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв
-
555.38 €
/1086.23 лв
120.00 € лв -
641.12 €
/1253.92 лв
120.00 € лв -
174.29 €
/340.88 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
424.80 €
/830.84 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
101.84 €
/199.19 лв
120.00 € лв -
125.98 €
/246.40 лв
120.00 € лв -
206.05 €
/402.99 лв
120.00 € лв -
193.67 €
/378.78 лв
120.00 € лв -
222.75 €
/435.66 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
201.82 €
/394.73 лв
120.00 € лв -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
384.37 €
/751.77 лв
120.00 € лв -
164.22 €
/321.18 лв
120.00 € лв -
65.72 €
/128.54 лв
120.00 € лв -
57.56 €
/112.58 лв
120.00 € лв -
183.94 €
/359.76 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
85.23 €
/166.69 лв
120.00 € лв -
136.30 €
/266.59 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.73 лв
120.00 € лв -
33.26 €
/65.05 лв
120.00 € лв -
160.76 €
/314.43 лв
120.00 € лв -
44.53 €
/87.09 лв
120.00 € лв -
88.83 €
/173.73 лв
120.00 € лв -
264.99 €
/518.28 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.23 лв
120.00 € лв -
82.24 €
/160.85 лв
120.00 € лв -
55.93 €
/109.39 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв
Мрежови диск (NAS) Qnap TS-473A-8G, четириядрен AMD Ryzen Embedded V1500B 2.2GHz, до 4x 3.5-inch SATA HDD, 2x M.2, 8GB RAM, 2x Gigabit порта, USB1116.27 €
/2183.23 лв
Мрежови диск (NAS) Qnap TS-h765eU-8G, четириядрен Intel Atom X7405C 3.4 GHz, без твърд диск (4 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), 8GB RAM, 2x 10/100/1000/2500 LAN, 1x USB 3.2 Gen 21116.27 €
/2183.23 лв
Мрежови диск (NAS) Ugreen NASync DXP6800 Pro, десетядрен Intel Core i5-1235U 1.3/4.4GHz, без твърд диск (6x SATA 6Gb/s), 8GB DDR5, 2x 10GbE, 2x Thunderbolt 41070.37 €
/2093.47 лв













































































































