Забележително качество на изображението, евтина поддръжка и висока надеждност
Мултимедийният проектор Optoma ZU860e е част от успешната серия DuraCore професионални инсталационни проектори . Притежава следните характеристики: корекция на трапеца в четирите ъгъла, по-висока яркост и дълготраен живот на източника на светлина. Притежава сертифициран прахоустойчив дизайн, който предотвратява нежелани замърсявания на оптиката. Предоставяйки впечатляващите до 20,000 часа без поддръжка в режим на работа, лазерната технология елиминира необходимостта от замяна на лампа и филтър за още по-ниска обща цена на притежание. Проектиран е за заседателни зали, аудитории, музеи и други широки пространства. Лазерно-фосфорната технология осигурява съвкупност от впечатляващи цветове по-висока яркост от 8,500 лумена, разделителна способност WUXGA (1920x1200) и контраст 100, 000:1 за зашеметяващи качествени изображения. Нивото на шум е 36dB, което го прави изключително тих. Optoma ZU660e е идеален за по-тихи места, по-малки помещения или такива с по-ниски тавани.
Спецификации:
| Технология: | DLP® Technology by Texas Instruments |
| Резолюция: | WUXGA (1920x1200) |
| Яркост (ANSI Lumens): | 8,500 (Лумена) |
| Контраст: | 2,000,000:1 |
| Шум при работа: | 35dB |
| Тегло (кг.): | 17 кг. |
| Интерфейси: | Входове: 2 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 x HDBaseT, 1 x 3D sync, 1 x 3G-SDI Изходи: 1 x VGA, 1 x USB-A, 1 x 3D sync Управление: 1 x 12V trigger, 1 x RS232, 1 x Wired remote, 1 x RJ45 |
| Максимална резолюция: | WUXGA |
| Разделителна способност (PC): | WUXGA, UXGA, WXGA, SXGA+, SXGA, XGA, SVGA, VGA Resized, VESA, PC and Macintosh Compatible |
| Обектив: | Избор на обектив - (Сменяеми) опционални обективи: BX-CTA16- 0.36 ~ 0.36 BX-CTA17- 0.65~0.75 BX-CTA15- 0.75 ~ 0.95 BX-CTA01- 0.95 ~ 1.22 BX-CTA06- 1.22 ~ 1.53 BX-CTA03- 1.52 ~ 2.92 BX-CTA13- 2.90 ~ 5.50 BX-CTADOME- Dome lens |
| Корекция на трапеца: | Хоризонтално +/-20°, Вертикално +/-20° |
| Прожекционно съотношение: | Според избора на обектив |
| Размер на картината: | Според избора на обектив |
| Прожекционно разстояние: | Според избора на обектив |
| Оптично приближение (zoom): | Според избора на обектив |
| Поддържане на формати: | 16:10 , 4:3, 16:9 |
| Лампа (източник на светлина): | Източник на светлина - лазер |
| Живот на източника на светлина (часове): | 30,000 часа |
| Размери (мм): | 484 x 529 x 195 |
| Захранване: | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Консумация Max. (W): | 625W |
| Комплектация: | Захранващ кабел, Дистанционно управление, 2 x AAA батерии, Ръководство за употреба, Гаранционна карта. |
| Опции: | обективи, безжичен модул, стойка за монтаж на стена |
| 3D Поддръжка: | Full 3D |
Виж още Проектори Optoma
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1200 |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1200 |
| Яркост: | 8500 lm |
| Контраст: | 2000000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 |
| Говорители: | Не |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | Зависи от обектива |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 30000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 16:10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
85.55 €
/167.32 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
72.50 €
/141.81 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
22.17 €
/43.36 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
80.77 €
/157.98 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
-
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.41 €
/288.30 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
169.78 €
/332.07 лв
-
100.88 €
/197.30 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
398.93 €
/780.24 лв
-
658.75 €
/1288.40 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
176.57 €
/345.34 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
367.82 €
/719.39 лв
-
888.16 €
/1737.09 лв
-
580.99 €
/1136.31 лв
-
203.06 €
/397.15 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
35.63 €
/69.68 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.06 €
/160.50 лв
-
36.59 €
/71.57 лв
-
22.92 €
/44.82 лв
-
206.69 €
/404.25 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 €
Проектор MagCubic HY300 Pro, преносим, LED, HD (1280x720), 170lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, Android52.07 €
/101.84 лв
Проектор MagCubic HY300 Ultra, преносим, LED, HD (1280x720), 200lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Android69.37 €
/135.67 лв
Проектор MagCubic HY310, преносим, LED, Full HD (1920x1080), 200lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, Android76.79 €
/150.20 лв


























































