ZH507+ е компактен Full HD 1080p DuraCore лазерен проектор. Проектиран за непрекъсната работа без поддръжка, той може да бъде инсталиран практически във всяка ориентация. Малък лек корпус, комбиниран с 1,6-кратно увеличение и вертикално изместване на обектива, го правят лесен за инсталация.
ZH507+ е 4K и HDR съвместим с с лазерна технология с изключително дълъг живот. За най-добър контрол, проекторът се предлага с RJ45 връзка, която ви позволява да наблюдавате и управлявате мрежово в множество помещения.
Перфектен за бизнес, образование и музеи, където се изисква изчистен ярък образ.
Поддръжка на вградени интелигентни функции като CreativeCast Pro, позволяващи безжични презентации и превключване на вашите собствени устройства (BYOD), заедно с поддръжка на Optoma Management Suite Cloud, което ви позволява да контролирате и управлявате ZH507+ от всяко място.
| Технология:: | DLP |
| Резолюция:: | 1080p Full HD (1920x1080) |
| Яркост (ANSI Lumens):: | 5,500 (Лумена) |
| Контраст:: | 300,000:1 |
| Шум при работа:: | 30dB |
| Тегло (кг.):: | 4,5 кг. |
| Интерфейси:: | Входове: 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 2 x Audio 3.5mm, 1 x Mic 3.5mm, 1 x Composite video Изходи: 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A, 1 x USB-A 2.0, 1 x USB-A 3.0 Управление: 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V trigger, 1 x micro USB service, 1 x 3D sync |
| Максимална резолюция:: | UHD |
| Разделителна способност (PC):: | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Обектив:: | 20.91mm~32.62mm/0.823"~1.284" |
| Прожекционно съотношение:: | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Размер на картината:: | 0.51m ~ 8.14m (20.2" ~ 320.4") diagonal / Диагонал |
| Прожекционно разстояние:: | 1m - 10m |
| Оптично приближение (zoom):: | 1.6x Ръчен |
| Поддържане на формати:: | 16:9, 4:3, 16:10 |
| Лампа / източник на светлина: | Източник на светлина - лазер |
| Живот на източника на светлина (часове): | 30,000 часа |
| Корекция на трапеца / Отместване на обектива: | Корекция на трапеца: Вертикалнa: +/-30°, Хоризонталнa: +/-30° Отместване на обектива: Вертикално: +16% |
| Размери (мм):: | 337 x 265 x 122.5 мм |
| Захранване:: | 100V - 240V, 50-60Hz |
| Консумация Max. (W):: | 282W |
| Комплектация:: | Захранващ кабел, Дистанционно управление с батерии, Ръководство за потребителя |
| Гаранция:: | 2 години на проектора, 5 години или 12,000 часа работа на лазера |
| 3D Поддръжка:: | Full 3D |
| Аудио: | 2 x 10W |
Виж още Проектори Optoma
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 5500 lm |
| Контраст: | 300000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Да |
| Разстояние на проектиране: | 1.0m - 10.0m |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 30000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 16:10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
67.88 €
/132.77 лв
-
168.31 €
/329.19 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
70.67 €
/138.23 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
24.16 €
/47.26 лв
-
441.15 €
/862.81 лв
-
524.42 €
/1025.68 лв
-
681.21 €
/1332.34 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
218.53 €
/427.40 лв
-
242.67 €
/474.61 лв
-
252.09 €
/493.04 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
172.80 €
/337.97 лв
-
358.07 €
/700.32 лв
-
299.55 €
/585.87 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.09 €
/160.56 лв
-
50.42 €
/98.62 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 €
Проектор Hisense PX3-PRO, лазерен, 4K/UHD (3840x2160), 3000:1, 7200lm, HDMI, USB, Jack 3.5mm, LAN2191.56 €
/4286.33 лв
Проектор Acer PL6620, DLP, WUXGA (1920x1200), 50 000:1, 6000lm, HDMI, VGA, USB-A, RJ45, RS2322015.02 €
/3941.03 лв
Проектор Acer PL6620 в компект с лазерна показалка Natec Warbler 2, DLP, WUXGA (1920x1200), 50 000:1, 6000lm, HDMI, VGA, USB-A, RJ45, RS2322015.01 €
/3941.02 лв

























































