MPG CORELIQUID K240

Mighty with a purpose, the MPG CORELIQUID K Series descends. The MPG CORELIQUID K Series washes away your traditional image of a liquid cooler and blows it into a whole new reality. Stacked with powerful features and sculpted with eye-catching appearances, the MPG CORELIQUID K Series is here to set the benchmark, one game at a time.


EVAPORATION PROOF TUBING
MPG CORELIQUID K Series’ tubing is constructed with three layers of netted plastic with a reinforced mesh exterior.

MPG CORELIQUID K240 Specifications
| Fan info | |
|---|---|
| Number of Fans | 2 |
| Fan Dimensions | 120 x 120 x 25mm / 4.7 x 4.7 x 0.98 inches |
| Fan Speed | 0 ~ 2500 RPM |
| Fan Lighting | ARGB |
| Fan Air Flow | 77.4 CFM |
| Fan Noise Level | 39.9 dBA |
| Fan Air Pressure | 4.29 mmH2O |
| Fan Bearing | Two Ball Bearing |
| Fan Life Expectancy | 100,000 hours |
| Fan Rated Current | 0.28 A |
| Fan Power Consumption | 3.36 W |
| PWM Mode | Yes |
| Cable Length (5V ARGB / PWM cable) | 550 / 350mm; 21.65 / 13.78 inches |
| ARGB Cable Connector | Yes |
| Radiator Info | |
|---|---|
| Radiator Material | Aluminum |
| Radiator Dimensions | 272.5 x 120 x 27mm / 10.75 x 4.7 x 1.06 inches |
| Water Cooling Pipe Material | Black Rubber + Mesh |
| Water Cooling Pipe Length | 400mm / 15.75 inches |
| Pump/Block Info | |
|---|---|
| Block Dimensions | 94.66 x 83.36 x 94mm / 3.73 x 3.28 x 3.7 inches |
| LCD Size | 2.4” |
| Pump Life Expectancy | 50,000 hours |
| Pump Noise Level | 20 dBA |
| Pump Load Current | 0.33A |
| Pump Power Consumption | 4W |
| Pump Speed | PWM controlled; 100% duty cycle w/ 2800 +/-300 RPM |
| Pump Rated Voltage | 12V DC |
| Pump 4pin Cable | 400mm |
| Sata Power Cable | 650mm |
| USB 2.0 Cable | 750mm |
| Socket Info | |
|---|---|
| Intel Socket | LGA 1150/1151/1155/1156/1200 LGA 1366/2011/2011-3/2066 |
| AMD Socket | AM4/FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 |
| Accessories | |
|---|---|
| 1 to 2 ARGB Splitter Cable x 1 | |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители MSI
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.97 €
/11.68 лв
-
7.63 €
/14.92 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
10.96 €
/21.43 лв
-
30.91 €
/60.46 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
50.36 €
/98.50 лв
-
5.76 €
/11.26 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
4.17 €
/8.16 лв
-
7.44 €
/14.55 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
4.17 €
/8.16 лв
-
5.02 €
/9.83 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
15.55 €
/30.42 лв
-
9.31 €
/18.22 лв
-
9.31 €
/18.22 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
23.31 €
/45.58 лв
-
7.91 €
/15.47 лв
-
20.08 €
/39.28 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
20.97 €
/41.02 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
15.39 €
/30.10 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
44.81 €
/87.65 лв
-
34.49 €
/67.46 лв
-
4.95 €
/9.69 лв
-
6.57 €
/12.84 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
6.57 €
/12.84 лв
-
5.43 €
/10.63 лв
-
5.07 €
/9.92 лв
-
39.24 €
/76.74 лв
-
7.28 €
/14.24 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
29.93 €
/58.53 лв
-
89.44 €
/174.92 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
17.64 €
/34.50 лв
-
19.23 €
/37.61 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
273.99 €
/535.88 лв
-
31.22 €
/61.06 лв
-
171.27 €
/334.98 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
26.60 €
/52.02 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
23.11 €
/45.19 лв
-
34.56 €
/67.59 лв
-
32.89 €
/64.32 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
15.00 €
/29.34 лв
15.76 €
-
61.34 €
/119.97 лв
63.29 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
111.64 €
/218.36 лв
114.57 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
19.60 €
/38.33 лв
20.33 € -
50.61 €
/98.98 лв
51.44 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 €
Охлаждане за процесор Arctic Alpine 23 (ACALP00035A), съвместимост със сокети AMD AM48.55 €
/16.72 лв
Охладител за процесор Arctic Alpine 17, съвместимост със сокет Intel LGA17009.31 €
/18.22 лв
Охлаждане за процесор Arctic Alpine 23 CO (ACALP00036A), съвместимост със сокети AMD AM5/AM49.78 €
/19.13 лв






























































































