CS2 Dragon Lore Edition
.png)
- Official CS2 Dragon Lore design based on the legendary skin from Counter-Strike, one of the rarest and most coveted in all of gaming
- Ultra-fast Quantum 2.0 Wireless uses a lag-free 2.4GHz connection or switch to Bluetooth 5.0 on PC, Mac, laptops, and more
- Pixel-perfect accuracy with the 18K DPI TrueMove Air optical sensor, co-developed with PixArt
- Unleash your prowess with a lifetime of durability across FPS, RPG, and action gaming titles with guaranteed 80 million clicks
- Smooth control with 100% Virgin-Grade PTFE Glideskates
- Tune the mouse to your liking with 6 programmable buttons including 2 side ones and a DPI switch
| Feature | Specification |
|---|---|
| Cover Material | Gold |
| Finish | Metallic and Matte |
| Shape | Ergonomic, Right-Handed |
| Grip Style | Claw or Fingertip |
| Number of Buttons | 6 |
| Switch Type | SteelSeries mechanical switches, rated for 80 million clicks |
| Weight | 71g |
| Length | 120.55mm / 4.75 inches |
| Width | 57.91mm / 2.28 inches (front), 67.03mm / 2.64 inches (back) |
| Core Construction | ABS Plastic |
| Height | 21.53mm / 0.85 inches (front), 37.98mm / 1.50 inches (back) |
| Illumination | 3 RGB Zones |
| Battery Life | Up to 80 hours (2.4GHz), Up to 200 hours (Bluetooth) |
| Connection | 2.4GHz / Bluetooth 5.0 |
| Sensor Type | Optical |
| Sensor | SteelSeries TrueMove Air |
| CPI (DPI) | 100–18,000 (in 100 CPI increments) |
| IPS (Speed) | 400 (on SteelSeries QcK surfaces) |
| Polling Rate | 1000Hz / 1ms |
| Acceleration | 40G |
| Hardware Acceleration | None (Zero Hardware Acceleration) |
Виж още Мишки SteelSeries
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | Bluetooth/Wireless |
| Цвят: | Различни цветове |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
69.99 €
/136.89 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
32.72 € -
173.83 €
/339.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
143.57 €
/280.80 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
33.56 €
/65.64 лв
-
28.86 €
/56.44 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
126.99 € -
25.07 €
/49.04 лв
-
4.21 €
/8.24 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
14.52 €
/28.40 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
11.05 €
/21.61 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.60 € -
17.57 €
/34.36 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
9.88 €
/19.33 лв
-
10.28 €
/20.11 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
5.85 €
/11.44 лв
7.07 €
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
10.89 €
/21.30 лв
12.80 € -
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
12.89 €
/25.21 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
32.99 €
/64.52 лв
42.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
59.99 €
/117.33 лв
66.99 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
99.99 €
/195.56 лв
129.99 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
19.99 €
/39.10 лв
29.99 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
48.99 €
/95.82 лв
58.99 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
34.83 €
/68.12 лв
36.15 € -
14.04 €
/27.46 лв
14.98 €
Мишка Logitech G Pro X Superlight Black (910-005880), оптична (25 400 dpi), безжична, USB, черна, 5 бутона119.99 €
/234.68 лв
Мишка Logitech Logitech G Pro X Superlight White (910-005942), оптична (25 400 dpi), безжична, USB, бяла, 5 бутона119.99 €
/234.68 лв
Мишка Razer Viper V3 Pro, оптична (35 000 dpi), жична/безжична, USB, бяла, гейминг, 6 програмируеми бутона118.99 €
/232.72 лв




















































































































