Lian Li UNI FAN TL LCD Reverse Blade White
14RTLLCD1W

- 1.6” LCD Screen with 400×400 resolution.
- Supports GIF, MP4, JPG, and PNG files.
- Suitable as a PC case with airflow and noise optimization.
- Comes with Lian Li exclusive flow-through animations through L-Connect 3.
- FDB bearing that provides stability, durability, and longevity.
- Enlarged infinity mirror around the frame with a longer light guide for a unified daisy-chained look.
- Features two light zones for increased lighting customizability.
- UNIFAN interlocking system for ease of cable management.
- LED lighting and fan speed controller shared with UNIFAN TL.
- Complete software control with L-Connect 3.

EMPOWER WITH CUSTOMIZABLE DISPLAY
The world’s 1st PC case fan with a LCD screen, which can be personalized and controlled using L-Connect 3.

DAZZLE WITH INFINITY MIRROR
Illuminate your setup with the UNI FAN TL’s enlarged infinity mirror (30% larger than UNI FAN SL-INF on the side) on both sides of the frame, showcasing clear and 0.7mm gap multi-layer lighting effects.
| COLOR | White |
| NUMBER OF FANS | 1 |
| CONTROLLER | No |
| CONNECTOR TYPE | UNI FAN Controller Cable x 1 (P-7P) |
| FAN DIMENSION | 144 X 140 X 28 mm |
| FAN SPEED | 0, 350~1600 RPM |
| MAX. AIR PRESSURE | 3.1 mmH2O (Maximum) |
| MAX. AIRFLOW | 64 CFM (Maximum) |
| ACOUSTIC NOISE | 29.4 dB(A) Max |
| INPUT POWER | 6.72W |
| MATERIAL | PA66 / PBT |
| RATED VOLTAGE | DC 12V (FAN) & 5V (LED) |
| BEARING TYPE | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| OPERATE VOLTAGE | DC12V & 5V |
Виж още Вентилатори Lian Li
Виж всички Вентилатори в категорията
| Размер: | 140 мм |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
111.62 €
/218.32 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
9.55 €
/18.68 лв
120.00 € лв -
88.98 €
/174.02 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
81.83 €
/160.06 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
26.93 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
5.04 €
/9.85 лв
120.00 € лв -
14.82 €
/28.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.85 лв
120.00 € лв -
26.86 €
/52.54 лв
120.00 € лв -
5.07 €
/9.92 лв
120.00 € лв -
20.95 €
/40.98 лв
120.00 € лв -
87.58 €
/171.29 лв
120.00 € лв -
5.80 €
/11.34 лв
120.00 € лв -
20.39 €
/39.88 лв
120.00 € лв -
247.83 €
/484.71 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
4.88 €
/9.55 лв
120.00 € лв -
31.38 €
/61.38 лв
120.00 € лв -
20.43 €
/39.95 лв
120.00 € лв -
18.31 €
/35.82 лв
120.00 € лв -
45.47 €
/88.94 лв
120.00 € лв -
5.71 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
19.29 €
/37.72 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
36.32 €
/71.04 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
35.96 €
/70.34 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв
-
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв
-
67.63 €
/132.28 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв











































































