Lian Li GA II Trinity 360
High Density aluminum radiator This 27mm thick radiator features single-wave radiator fins with 20 FPI (fins per inch), which is less airflow restrictive and can result in greater thermal performance. | ![]() |
Simple connection
The controller is built in the pump and the fan can be connected to the pump to control via L-Connect 3.
ARGB and fan extension input cable | ![]() | 5V ARGB |
Choose preferable look
The Galahad II Trinity series’ pump cap has three interchangeable designs, each with a unique look and two rings of colors that can be individually controlled with different lighting effects.
![]() | ![]() | ![]() |
Duo-infinity An aluminum housing cap with duo infinity mirror rings and a Lian Li logo at the center. | Dazzle An entirely shining pump cap that brings the most vivid lighting to your build. | Sink-hole The combination of diffuser and infinity mirror creates the sinkhole effect. |
Specifications
| TYPE | 360mm |
|---|---|
| PUMP SPEED | 3200 RPM |
| RADIATOR FINS | Single wave |
| RADIATOR SIZE | 397.5mm x 119.2mm x 27mm |
| PUMP SIZE | 74 mm x 74mm x 69mm |
| INCLUDED PUMP BLOCK CAPS | Dazzle Mode,Sink Hole, Duo-Infinity |
| TUBE LENGTH | 385mm |
| PUMP NOISE | 16.59 dBA |
| FAN SIZE | 120 x 120 x 25mm |
| FAN SPEED | 300~2450 RPM (Max.) |
| STATIC PRESSURE | 3.26 mmH2O (Max.) |
| AIRFLOW | 79.9 CFM (Max.) |
| ACOUSTIC NOISE | 30 dB(A) |
| BEARING TYPE | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| COMPATIBLE CPU SOCKETS | Intel: LGA 1700 / 1200 / 115x AMD: AM5 / AM4 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Lian Li
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
108.41 €
/212.03 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
15.07 €
/29.48 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/20.00 лв
120.00 € лв -
102.35 €
/200.18 лв
120.00 € лв -
11.64 €
/22.77 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
4.59 €
/8.97 лв
120.00 € лв -
84.51 €
/165.29 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.52 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
102.57 €
/200.62 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
62.41 €
/122.06 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.15 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
12.72 €
/24.87 лв
120.00 € лв -
27.20 €
/53.20 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
5.05 €
/9.88 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
30.63 €
/59.90 лв
120.00 € лв -
64.51 €
/126.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
5.79 €
/11.33 лв
120.00 € лв -
9.58 €
/18.73 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
8.66 €
/16.93 лв
120.00 € лв -
9.52 €
/18.61 лв
120.00 € лв
-
84.51 €
/165.29 лв
120.00 € лв -
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
75.99 €
/148.62 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
97.24 €
/190.19 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
102.86 €
/201.17 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв
-
67.99 €
/132.98 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв
























































































