Безжичната игрална мишка Lenovo™ Legion M600 притежава ултра дълъг живот на батерията и бързо зареждане, идеални за взискателни игрови сесии. Ергономичният му дизайн го прави удобен както за потребители с хващане с нокти и длани, така и за геймъри с лява и дясна ръка. С M600 до вас, вие ще доминирате над най-новите заглавия с до 16 000 DPI (регулируеми чрез DPI превключвател в движение) и зрелищни светлинни ефекти благодарение на 16,8 милиона цвята в две конфигурируеми LED зони.

| Цвят | Горен капак на Stingrayи черно тяло |
| Живот на батерията | До 200 часа живот на батерията (изключено осветление) с 2,5 часа едно зареждане |
| Вид на връзката | Безжично чрез 2.4GHz или BlueTooth 5.0 или жично чрез USB 2.0 |
| Дължина/вид на кабела | 1,8 м (5,9 фута); Сплетена с кабелна връзка |
| Тегло | 107 g (само за мишка) |
| Специални характеристики на дизайна | Ергономичен дизайн както за захващане на дланта, така и за хващане с нокти, както и за геймъри с лява и дясна ръка; 2 зони 16,8 милиона цвята RGB |
| Подсветка | да |
| Бутон за мишки | 9 |
| Button Life | Ляво/дясно: 50 милиона щраквания; Друг бутон: 3 милиона щраквания |
| DPI | До 16 000 DPI |
| Сензор за мишка | Pixart 3335 |
| Хардуерни изисквания | Компютър с USB-A порт или BT4.0 по-горе |
| Тип гаранция | Подменяем от клиента модул (CRU) |
| Превъртане | Нагоре надолу |
| Специализиран софтуер/драйвер | Legion Accessory Central за разширени конфигурации за игри на https://support.lenovo.com/accessories/legion_m600 |
| Марка | Lenovo |
| Изисквания за ОС | Windows 10 |
| Опаковано тегло | 242 г / 8,5 унции |
| Одобрения от агенция | CB, cTUVus знак, TUV знак, CE, FCC, ICES, VCCI, RCM, KCC, EU REACH, EU RoHS, BQB, CEC, DOE, NRCAN, UN38.3, ICT, TELEC, NTC SDOC, SRRC, WPC, IMDA , EAC, MOC, SDPPI, SIRIM, NTC, TAR, NCC, BSMI, ICASA, IFETEL, ANATEL, SUBTEL, CNC, SEPRO |
| Тип пакет | Кутия за продажба на дребно |
| Опаковани размери (Д x Г x В) | 180 мм x 115 мм x 55 мм / 7,1" x 4,5" x 2,2" |
| Височина | 42,1 мм (1,7 инча) |
| Дължина | 127,6 мм (5,0 инча) |
| дълбочина | 68,2 мм (2,7 инча) |
| Специални/добавени функции | Поддръжка на бърза двойка |
| Гаранционен срок | Една година |
| Максимална работна температура | 40 градуса по Целзий (104 F) |
| Минимална работна температура | 0 градуса по Целзий (32 F) |
| Максимална относителна влажност (%) | 95% |
| Минимална относителна влажност (%) | 20% |
| Време за зареждане на батерията | Бързо зареждане; 2,5 часа до пълно; 10 минути зареждане може да издържи за 10 часа употреба |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | Bluetooth/Wireless |
| Цвят: | Бял |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
Мишка Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta (910-006797), оптична (32000dpi), безжична, USB, червена
154.99 €
/303.13 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
19.88 €
/38.88 лв
-
14.76 €
/28.86 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
39.00 €
/76.28 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
20.47 €
/40.04 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
154.99 € -
193.99 €
/379.41 лв
199.39 € -
7.41 €
/14.50 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
88.55 €
/173.18 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
81.80 € -
28.98 €
/56.68 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
20.99 €
/41.05 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
173.83 €
/339.99 лв
-
198.34 €
/387.93 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
42.96 €
/84.03 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
19.81 €
/38.75 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.00 €
/9.78 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
7.66 € -
13.98 €
/27.34 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
10.98 €
/21.48 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
7.99 €
/15.63 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
23.98 €
/46.90 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
7.48 €
/14.63 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 €
-
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
9.94 €
/19.44 лв
14.83 € -
76.93 €
/150.45 лв
80.75 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
49.74 €
/97.28 лв
55.48 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
43.34 €
/84.76 лв
44.89 € -
26.99 €
/52.79 лв
29.40 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
74.27 €
/145.26 лв
103.34 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
15.58 €
/30.48 лв
16.36 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
11.98 €
/23.43 лв
13.98 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
4.09 €
/8.00 лв
7.57 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
18.99 €
/37.14 лв
19.99 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 €
Мишка Endgame Gear XM2w 4K v2, оптична (30 000 dpi), жична/безжична, USB, черна, гейминг, 7 бутона, 4000Hz Polling rate, PixArt PAW3950 сензор, до 30 часа живот на батерията103.40 €
/202.24 лв
Мишка Corsair SABRE v2 PRO Ultralight, оптична (33 000dpi), жична/безжична, USB, бяла, гейминг, 8000Hz Polling rate102.94 €
/201.33 лв
Мишка Corsair Dark Core RGB PRO Wireless (EU), оптична (16 000 dpi), безжична/жична, 9 програмируеми бутона, памет, Bluetooth, USB, подсветка, черна102.94 €
/201.33 лв
































































































