F0HX000CRI
Storm Grey
31.5" (80.01 cm) UHD (3840x2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR 600
Integrated Intel Arc Graphics 140V, 1.95GHz Graphics Frequency, 64 Peak GPU TOPS, 8 Xe-cores, Ray Tracing
5.0MP Camera + IR, 2x Array Microphones
Intel Core Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, P-core 2.2 / 4.8GHz, Low Power E-core 2.2 / 3.7GHz, 12MB, 17W-37W TDP,Intel AI Boost NPU, 47 peak TOPS, total up to 115 TOPS
16GB Soldered LPDDR5x-8533MT/s, MoP Memory, dual-channel
1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe, 1x drive, up to 1TB M.2 2280 SSD
2x M.2 slots (1x for WLAN, 1x for SSD)
Wi-Fi 7, 802.11be 2x2
Bluetooth 5.4
1x Thunderbolt 4
1x USB-C (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2)
2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
1x HDMI-out 2.1 TMDS
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x power connector
2Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, Harman Kardon
170W 89% Power Adapter + Wireless Charger
Ultraslim Wireless Keyboard, Grey, English (UK)
Ultraslim Wireless Mouse, Grey
Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
Windows 11 Home, Romanian / English
72.40 x 25.30 x 54.31 cm
8.5 kg
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | All in One PC |
|---|---|
| Предназначение: | Home office |
| Процесор: | Осемядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 256V |
| Процесор сокет: | 2833 |
| Архитектура: | Lunar Lake |
| Честота процесор: | 2200 MHz |
| Turbo Boost до: | 4800 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 31.5" (80.01 cm) |
| Монитор: | Non-Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Microsoft Windows 11 Home |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
446.79 €
/873.84 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Настолен компютър PC "Raven", шестядрен AMD Ryzen 5 9600X 3.9/5.4GHz, GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, Free DOS2299.99 €
/4498.39 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Micro FCM2250 (BTO104_FCM2250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, RTX A400 4GB GDDR6, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro2302.54 €
/4503.37 лв
Настолен компютър HP Z440 Workstation (1WV62EA), четириядрен Broadwell Intel Xeon E5-1620 v4 3.5/3.8GHz, Nvidia Quadro P2000 5GB GDDR5, 16GB DDR4, 256GB PCIe SSD, 8x USB 3.0, Windows 10 Pro2367.74 €
/4630.89 лв


























































































































