| Chassis | |
| Supported Devices / Modules Qty | 24 |
| Supported Drives | SAS-3 |
| Storage | |
| HDD Array External Interface | 16Gb Fibre Channel |
| Storage Controller | |
| Type | RAID |
| Interface Type | SAS 12Gb/s |
| Data Transfer Rate | 1.2 GBps |
| Cache / Buffer Size (Max) | 64 GB |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1, RAID 3, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Hard Drive | |
| Type | No HDD |
| Expansion / Connectivity | |
| Expansion Bays | 24 (total) / 24 (free) x hot-swap - 2.5" SFF |
| Expansion Slots | 2 (total) / 0 (free) x expansion slot |
| Interfaces | 4 x SAS 12Gb/s (output) - 36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8644) 12 x 16Gb Fibre Channel (input) - SFP+ 2 x Ethernet 1000 (management) - RJ-45 2 x serial (management) - 5 pin Micro-USB Type A 2 x serial (management) - RJ-45 |
| Miscellaneous | |
| Features | Application snapshots, Dynamic Disk Pool (DDP) Technology |
| Cables Included | 1 x micro-USB to USB cable - 2 m 2 x power cable (C13-C14) - 1.5 m |
| Compliant Standards | BSMI CNS 13438 Class A, NOM, EN55024, ICES-003 Class A, UL 60950-1, FCC Part 15 A, GB 17625.1, GB 9254 Class A, CECP, CEL, Directive 2011/65/EU, VCCI Class A, EAC, GB 4943.1, KN32, KN35, CNS 14336-1, EN 55032 Class A, IEC/EN 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, AS/NZS CISPR22 Class A |
| Included Accessories | Rack mounting kit |
| Power | |
| Power Device | 2 x internal power supply - hot-plug |
| Max Supported Qty | 2 |
| Power Redundancy | Yes |
| Voltage Required | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Power Provided | 913 Watt |
| 80 PLUS Certification | 80 PLUS Platinum |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 44.9 cm |
| Depth | 55.3 cm |
| Height | 8.5 cm |
| Weight | 27.6 kg |
Виж още Мрежови дискове NAS Lenovo
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Rack mounted |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
89.35 €
/174.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
199.99 €
/391.15 лв
-
204.19 €
/399.36 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
152.83 €
/298.91 лв
-
152.83 €
/298.91 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
264.19 €
/516.72 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
194.11 €
/379.64 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
246.55 €
/482.22 лв
-
204.19 €
/399.36 лв
-
343.77 €
/672.36 лв
-
240.72 €
/470.81 лв
-
137.16 €
/268.26 лв
-
126.04 €
/246.50 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
214.70 €
/419.92 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
235.33 €
/460.26 лв
-
146.82 €
/287.15 лв
-
61.62 €
/120.53 лв
-
263.59 €
/515.53 лв
-
62.57 €
/122.37 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
202.93 €
/396.90 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
172.71 €
/337.79 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
504.86 €
/987.42 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
122.06 €
/238.73 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
378.99 €
/741.24 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
588.99 €
/1151.96 лв
-
538.99 €
/1054.17 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
35.61 €
/69.64 лв
-
110.54 €
/216.20 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
94.20 €
/184.24 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 €
-
130.65 €
/255.53 лв
139.10 € -
320.84 €
/627.51 лв
341.39 € -
193.77 €
/378.97 лв
205.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
744.88 €
/1456.85 лв
774.83 € -
179.61 €
/351.29 лв
183.79 € -
123.21 €
/240.97 лв
125.79 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
108.99 €
/213.17 лв
139.99 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
259.99 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Мрежови диск (NAS) QSAN 90-S3326D00-EU, осемядрен Intel Xeon, без твърд диск (26x 2.5" dual-port U.2/U.3 NVMe SSD), 8GB RAM, 1x 10/100/1000 LAN8646.51 €
/16911.11 лв
Мрежови диск (NAS) Synology RS10816xs+,четири-ядрен Intel Xeon E3 3.3 GHz, без твърд диск, 8 GB DDR3 ECC, USB 3.03221.39 €
/6300.49 лв
Мрежови диск (NAS) Qnap TS-1264U-RP-8G, четириядрен Intel Celeron N5105 2.0/2.9 GHz, без твърд диск (12x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), 8GB RAM, 2x 10/100/1000/2500 LAN, 2x USB 3.2 Gen 22608.14 €
/5101.07 лв









































































