30DH00FWBL
Black
Intel® Core™ i7-10700 Processor 16M Cache, up to 4.80 GHz
NVIDIA Quadro P620 2GB
1x FCLGA1200
16GB (2x 8GB UDIMM DDR4-2933 non-ECC), Four DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable
1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal
9.0mm DVD±RW
SD Reader
Onboard Intel RSTe PCIe
Onboard Intel RST SATA RAID
LAN 10/100/1000
2x DisplayPort
1x USB-C 3.2 Gen 1
2x USB 3.2 Gen 2
4x USB 3.2 Gen 1
2x USB 2.0
1x line-out (3.5mm)
Windows 10 Pro 64, English
170mm x 315.35mm x 376mm
9.38 kg (20.68 lbs, maximum configuration)
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Осемядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i7 |
| Модел процесор: | 10700 |
| Процесор сокет: | 1200 |
| Честота процесор: | 2900 MHz |
| Архитектура: | Comet Lake |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | Няма GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Nvidia Quadro P620 |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Microsoft Windows 10 Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
245.36 €
/479.88 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
452.35 €
/884.72 лв
120.00 € лв -
562.34 €
/1099.84 лв
120.00 € лв -
785.73 €
/1536.76 лв
120.00 € лв -
1996.25 €
/3904.32 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
786.73 €
/1538.71 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
539.16 €
/1054.50 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
459.41 €
/898.54 лв
120.00 € лв -
441.92 €
/864.32 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
1369.58 €
/2678.66 лв
120.00 € лв -
1248.15 €
/2441.17 лв
120.00 € лв -
1216.06 €
/2378.40 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.98 лв
120.00 € лв -
2190.37 €
/4284.00 лв
120.00 € лв -
2190.37 €
/4284.00 лв
120.00 € лв -
1526.03 €
/2984.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
969.99 €
/1897.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
332.99 €
/651.27 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.98 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
844.99 €
/1652.66 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
194.90 €
/381.19 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
All in One компютър Apple iMac 2024 (MWUF3ZE/A), осемядрен Apple M4 4.0GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Display, 16GB LPDDR5X, 256GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1486.53 €
/2907.40 лв
All in One компютър Apple iMac 2024 (MWUG3ZE/A), осемядрен Apple M4 4.0GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Display, 16GB LPDDR5X, 256GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1486.53 €
/2907.40 лв
Настолен компютър Acer Predator Orion 3000 PO3-650 (DG.E3FEX.00D), десетядрен Intel Core i5-13400F 2.5/4.6GHz, Nvidia GF RTX 4060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1, No OS1513.12 €
/2959.40 лв












































































































