30E4S4BG00
Black
Intel® Core™ i5-11600K Processor 12M Cache, up to 4.90 GHz
NVIDIA T400 2GB GDDR6
16GB 2666MHz DDR4, Up to 64GB 2666MHz, 4 DIMM Slots
256GB SSD SATA3
Card Reader
LAN 10/100/1000
2x DisplayPort
1x USB 3.1 Gen 1 (Type C)
4x USB 3.1 Gen 1 (Type A)
2x USB 3.1 Gen 2 (Type A)
2x USB 2.0 (Type A)
1x PS/2
1x Serial
1x Microphone
1x Headset
1x Audio Line-out
Free DOS
34.35 x 92.5 x 30.56
6.00 kg
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Шестядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 11600K |
| Процесор сокет: | 1200 |
| Архитектура: | Rocket Lake |
| Честота процесор: | 3900 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 256 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Добавена |
| Модел видеокарта: | T400 |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.16 €
/559.68 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
729.99 €
/1427.74 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1051.69 €
/2056.93 лв
1158.31 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
683.74 €
/1337.28 лв
713.70 €
Настолен компютър Dell Pro Slim (BTO108_QCS1250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro1231.39 €
/2408.39 лв
Настолен компютър Dell Slim ECS1250 (ECS1250_ARLS_102), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro1229.85 €
/2405.38 лв
Настолен компютър Dell Pro Micro Plus QBM1250 (BTO105_QBM1250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro1241.26 €
/2427.69 лв















































































































