Lenovo ThinkPad X390 Yoga
Достига навсякъде и ви води напред
X390 е идеалният спътник – тънък, лек и с невероятно дълъг живот на батерията. Този 13-инчов лаптоп е създаден с 12-инчов footprint и се носи лесно с началното си тегло от едва 1,22 кг. Животът на батерията му е 17,6 часа и може да се зареди до 80% от капацитета за 60 минути, така че можете да го включите да се зареди по време на почивката и да си осигурите достатъчно живот на батерията за следващата част от пътуването. А с опционалната глобална LTE-A WWAN ще сте свързани, независимо къде се намирате.
.jpg)
Солидна мощност
Зад изчистения дизай на X390 Yoga се крие сериозна мощност, подсигурена от 8-о поколение Intel процесор, бързия PCle SSD хард диск, подобреното аудио преживяване на двойните микрофони с далечен обхват на действие и Dolby Audio™ Premium. Насладете се на производителност в движение и нека тези ресурси да водят бизнеса ви напред.

Надеждност, на която можете да разчитате - у дома и на път
X390 е създаден, за да се справя с високите изисквания на работата ви, независимо къде се намирате. Тестван е по 12 изисквания на военни стандарти и е преминал над 200 проверки на качеството, за да се уверим, че работи при екстремни условия. В офиса пък можете да използвате ThinkPad Pro Dock (продава се отделно) – странична механична USB-C докинг станция, която лесно се свързва с вашия лаптоп.

Вашият бизнес си е само ваш
Екранът на X390 има ексклузивна технология, която не позволява съдържанието му да бъде видяно от ъгъл, различен от фронталния, и ви предупреждава, ако някой се опитва да надникне отстрани. ThinkShutter ви пази от шпиони, които се опитват да видят какво правите. Добавете опционална хибридна инфрачервена (IR) камера и опционален четец за пръстови отпечатъци за биометричен вход и си подсигурете още едно ниво на сигурност.
Спецификации:
13.3" (33.78 cm) Full HD IPS 300nits Anti-Glare 10-point Multi-touch Display (1920 x 1080)
Intel® UHD Graphics 620
Webcam 720p + IR
Intel® Core™ i7-8565U Processor 8M Cache, up to 4.60 GHz
16GB Soldered DDR4-2400
512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2
Smart Card Reader
Intel 9560 11ac, 2x2 + BT5.0
WWAN Fibocom L830-EB
HDMI
1x USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type-C
1x USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C
2x USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A
1x headphone / microphone combo jack
Fingerprint Reader
Backlit, Bulgarian keyboard
6 Cell Li-ion 48Wh battery
Windows 10 Pro
31.2 x 21.7 x 1.7 cm
1.28 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 8565U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.6 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.28 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.2 x 21.7 x 1.7 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв



































































































