Black
14" (35.56cm) FHD (1920x1080), anti-glare, LED backlight, WVA, 250 nits, 16:9 aspect ratio, 700:1 contrast ratio, 170° viewing angle
Integrated Intel UHD Graphics 620, 0.3 / 1.1 GHz Graphics Frequency
HD720p camera with ThinkShutter camera privacy, fixed focus, microphone
Intel Core i5-8350U (4C / 8T, 1.7 / 3.6GHz, 6MB)
16GB DDR4-2400MT/s, 1x DDR4 SO-DIMM slot
512GB SSD PCIe NVMe, PCIe 3.0 x 4 32Gb/s
4-in-1 reader (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Intel Ethernet Connection I219
Intel Dual Band Wireless-AC 8265, Wi-Fi 2x2 802.11ac
Bluetooth 4.1
2x USB 3.1 Gen 1 Type-A (1x Always On)
1x USB 3.1 Gen 1 Type-C (with the function of Power Delivery and DisplayPort)
1x USB 3.1 Gen 2 Type-C / Thunderbolt 3 (with the function of PD and DP)
1x HDMI 1.4b
1x Ethernet (RJ-45)
1x headphone / microphone combo jack
HD Audio, Realtek ALC3287 codec / stereo speakers, 1W x 2, Dolby Audio Premium
Integrated Li-ion 57Wh battery, supports Rapid Charge (0-80% in 60 mins) with 65W USB Type-C AC adapter
6-row, spill-resistant, multimedia Fn keys, БДС кирилизация на клавиатурата
Windows 11 Pro
33.1 x 22.68 x 1.84 cm
1.32 kg
Виж още Реновирани лаптопи Lenovo
Виж всички Реновирани лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Anti-Glare |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics 620 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 8350U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.6 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | 802.11ac |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
|---|---|
| Четец на карти: | SD |
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.3 |
| Размери (Ш x Д x В): | 33.1 x 22.09 x 1.84 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Реновиран лаптоп HP EliteBook 850 G2 (сив), двуядрен Intel Core i5-5300U 2.3/2.9GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD Anti-Glare дисплей (DP&VGA), 8GB DDR3, 256GB SSD SATA 2.5", 3x USB 3.0, DE KBD, Windows 10 Pro, 1.88kg166.16 €
/324.99 лв
Лаптоп DELL E5410 (черен), двуядрен Intel Core i5-560M 2.66/3.2 GHz, 14" (35.56 cm) WXGA+ Display, 4GB DDR3, 320GB HDD, ресертифициран213.24 €
/417.05 лв
Реновиран лаптоп Dell Latitude 5590, четириядрен Intel Core i5-8250U 1.6/3.4GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD Display, 8GB RAM, 256GB SSD NVMe, Windows 11 Pro310.21 €
/606.72 лв






















































































































