Lenovo ThinkPad L14
Останете свързани
С ThinkPad L14 (AMD) е лесно да останете свързани с важните неща, благодарение на новата WiFi 6 и опционална WWAN свързаност*. От по-бърз достъп до сървъри до видео стрийминг без прекъсвания, супер свързаността на този лаптоп ви гарантира висока производителност на работа и оптимално развлечение в моментите за почивка, където и да се намирате.
Безпроблемни конферентни разговори
С лаптопа ThinkPad L14 (AMD) лесно отговаряте, правите и излизате от конферентни разговори с помощта на функционалните бутони F9-F11. Насладете се на разговори с едно докосване и направете работния си ден възможно най-лесен.

Насладете се на гледката
Лаптопът ThinkPad L14 (AMD) е с HD и FHD панели с опция за сензорен екран. Добавете и Dolby Audio™ за още по-добър звук и със сигурност ще се насладите на стриймването на филми и слушането на музика след работно време.
Батерия, която издържа цял ден
Благодарение на дългия живот на батерията, която издържа цял ден, лаптопът ThinkPad L14 (AMD) никога няма да ви върже за бюрото. Бъдете навсякъде, където изисква работата ви.

Умна сигурност
Вашият ThinkPad L14 (AMD) слага катинар на данните ви. Процесорите на AMD са със силен фокус върху сигурността – те осигуряват цялостно криптиране на паметта, сигурен процес на зареждане на системата и още много. Междувременно интегрираният набор от решения за сигурността ThinkShield включва Discrete Trusted Platform Module, който криптира данните ви; опционален четец за пръстови отпечатъци за бърз и сигурен вход; и физически предпазител на камерата ThinkShutter, с който сте спокойни за личното си пространство.
Издръжливост, на която можете да разчитате
12 стандарта от военен клас и над 200 проверки на качеството – гаранция, че ThinkPad L14 (AMD) работи в екстремни условия. От арктическите студове до пясъчните бури в пустинята, от нулева гравитация до разливания и покапвания, можете да сте спокойни, че този лаптоп ще се справи с всяко изпитание, пред което животът може да ви изправи

Спецификации:
14.0" (35.56 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display (1920 x 1080)
AMD Radeon™ Graphics
IR&HD Cam
AMD Ryzen 5 4500U 2.3/4.0GHz
16GB 2666MHz DDR4
512GB SSD
Smart Card Reader
LAN 100/1000M
Wi-Fi Intel AX200 11ax
Bluetooth 5.1
HDMI
1x USB Type-C Gen 1
1x USB Type-C Gen 2
2x USB 3.1 Type-A
1x Audio (Headphone and Microphone Combo Jack)
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
Fingerprint Reader
Windows 10 Pro
33.1 x 23.5 x 1.9 cm
1.61 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 4500U |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.6 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 33.26x23.4x1.9 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв














































































































