Lenovo ThinkPad L13 Yoga G2
Следващо поколение Intel мощни графики
Второто поколение ThinkPad L13 Yoga 2-в-1 разполага с 11-то поколение Intel® Core™ i7 vPro® процесори и Intel® Iris™ XeЩе се насладите на водеща в индустрията производителност на процесора, завладяваща графика, невероятно ускорение на изкуствен интелект и най-добрата жична и безжична свързаност, които ще ви помогнат да се фокусирате, да създавате и да работите на нови нива.
Спестете време и разионализирайте работния си процес
ThinkPad L13 Yoga Gen 2 2-в-1 може да се похвали с много функции за спестяване на време, за да рационализира работния ви процес и да ви държи продуктивни. Съвременният режим на готовност дава възможност на системата да се събуди мигновено и свърже с интернет. Допълнителната презареждаща се ThinkPad Pen Pro, удобно поставена отстрани на шасито, ви позволява да правите бележки, скици, да подписвате документи и др. И само с едно натискане на бутона можете лесно да отговаряте, да осъществявате и да прекъсвате връзката с конферентни разговори, като използвате функционалните клавиши F9-F11.
.png)
Защото иновациите рядко идват, докато сте зад бюрото
Отидете там, където трябва, и не се притеснявайте за електрически контакти. Целодневният живот на батерията на ThinkPad L13 Gen 2 ви държи далеч от тях, но ако все пак имате нужда от повече енергия, просто го включете само за 60 минути и бързото зареждане ще ви предостави до 80% живот на батерията.
Създаден, за да се свързвате
WiFi 6 ви позволява да сърфирате бързо на претъпкани обществени платформи и да се наслаждавате на гладко онлайн изживяване с по-голяма честотна лента, стабилна мрежова свързаност и по-ниска латентност. И много портове, включително USB порт - водещият в индустрията Intel® Thunderbolt™ 4, HDMI 2.0 и страничен механичен докинг, ви поддържат свързани с най-важното, независимо къде се намирате.
.png)
Сигурност, на която можете да разчитате
ThinkPad L13 Gen 2 поддържа вашите данни и вашето устройство защитени чрез актуализиран пакет от вградени решения за сигурност ThinkShield. Дискретният модул на доверената платформа (dTPM) криптира данните, което прави по-трудно хакването. Биометричните данни ви вписват сигурно с докосване на пръста ви или дори с лицето ви, когато изберете IR камерата, която работи съвместно с Windows Hello. А опционалната технология Intel vPro® и хардуерно подобрените функции за сигурност осигуряват по-солидна основа на платформата, съчетана с възможности за дистанционно възстановяване.
Справя се с непредвиденото
Подобно на всички лаптопи ThinkPad, L13 Yoga Gen 2 е тестван спрямо 12 стандарта от военен клас и повече от 200 проверки на качеството. От арктическия студ до прашните пустинни бури, от нулева гравитация до разливи и капки, можете да се доверите на тези лаптопи да се справят с всичко, което животът ви предложи.
.png)
Спецификации:
13.3" (33.78 cm) Full IPS 300nits AR Touchscreen Display (1920x1080)
Intel® Iris® Xe Graphics
720p + IR with Privacy Shutter + World Facing 5.0MP
Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 8M Cache, up to 4.20 GHz
8GB soldered memory, not upgradable
256GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal2
microSD card reader
Intel AX201 11ax 2x2
BlueTooth 5.2
HDMI 2.0
1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4)
1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2)
2x USB 3.2 Gen 1 (1 Always On)
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 2x 2W stereo speakers with Dolby Audio Premium, Dual array microphones
1x Ethernet extension connector
1x side docking connector
Backlit, Bulgarian Keyboard
4 Cell 46Wh Internal battery, 65W AC adapter
Windows 10 Pro
31.2 x 21.9 x 1.8 cm
1.44 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 1135G7 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.2 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 256 GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.44 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.2 x 21.7 x 1.7 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв













































































































