Lenovo ThinkPad E14 G2
Лек и мощен
ThinkPad E14 (AMD) осигурява нужната ефективност в движение. Бързата работа на AMD Ryzen™ предоставя най-добрата производителност, като същевременно запазва живота на батерията. С до 24GB DDR4 памет и до 1,5TB високоскоростно PCle двойно SSD за съхранение, той ви осигурява необходимата скорост и мощност.

Сигурен отвътре и отвън
С ThinkPad E14 (AMD) можете да бъдете спокойни, знаейки, че вашите данни са криптирани чрез дискретния Trusted Platform Module (dTPM) 2.0 чип. Можете също така да изолирате външния свят с лекота, благодарение на ThinkShutter - капаче, с което да затворите камерата, когато не я използвате. Допълнителните опции за сигурност, като четец за пръстови отпечатъци, интегриран в бутона за захранване, или IR камерата за влизане чрез лицево разпознаване, добавят повече сигурност.

Потапяща мултимедия
Насладете се на кристално ясни визуални ефекти и истински живи цветове на 14-инчовия FHD екран без отблясъци и широкоъгълна IPS технология (по избор). В допълнение - завладяващ звук с Dolby Audio™ и премиум стерео високоговорители от Harman Kardon®.

Изключително здрав
ThinkPad E14 (AMD) е тестван по военни стандарти, за да се убедим, че няма да ви подведем. Той не само работи безотказно навсякъде - от студения север до горещата пустиня, но също така може да се справи със случайни удари, капки вода и дори разливания.

14.0" (35.56 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display (1920 x 1080)
AMD Radeon™ Graphics
IR & 720p with Privacy Shutter
AMD Ryzen™ 3 4300U 2.7/3.7GHz
8GB Soldered DDR4-3200, One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable
256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe
Gigabit Ethernet Connection 10/100/1000
Wi-Fi 6 802.11 AX
Bluetooth 5.2
HDMI
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2)
1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1x USB 2.0
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, HARMAN-branded
Fingerprint Reader
Kensington lock slot
Backlit, Bulgarian keyboard
Discrete TPM 2.0
Windows 10 Pro 64, English
32.4 x 22.0 x 1.79 cm
1.64 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 3 |
| Модел процесор: | 4300U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.7 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 256 GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.64 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.4 x 22.0 x 2.0 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв



















































































































