
Получавате топ геймплей с най-усъвършенствания процесор в света, с впечатляваща производителност, която ви позволява да се движите по-бързо, да се прицелвате по-добре и давате най-доброто от себе си във всяка битка. Влезте в игрите със завладяваща графика и бързи реакции.

Насладете се на върхова производителност с най-новите графични процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series при гейминг и дизайн. Заредени с Ray Tracing и Tensor ядра, както и стрийминг мултипроцесори в тънка и лека конструкция, системите осигуряват най-реалистичните графики с ray-tracing, авангардни нови функции и мощта на AI.

Зад високата скорост се крие подобрената система за охлаждане - Legion Coldfront 2.0. Той допълва високооктановата, пикова Legion Tower 5 чрез подобрена термопластика, 150W охладител на процесора и по-големи вентилатори, които поддържат въздуха да циркулира из 26L.

Вдъхновените от геймърите външен вид и усещане на Legion Tower 5 започват със здравата рамка. Той побира огромен обем 26 литра, разполага с широка гама от портове и има ръкохватка отзад – основните елементи на истинската бойна станция. Синьото светодиодно лого, осветяващо корпуса в черен цвят, завършва зашеметяващия дизайн, с допълнителни прозрачни странични панели и вътрешно ARBG осветление.
Технически спецификации
| PERFORMANCE | |
| Processor | AMD Ryzen 9 5900X (12C / 24T, 3.7 / 4.8GHz, 6MB L2 / 64MB L3) |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB GDDR6 |
| Chipset | AMD B550 |
| Memory | 2x 16GB UDIMM ARMOR DDR4-3200 |
| Memory Slots | Four DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 128GB DDR4-3200 |
| Storage | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Storage Support |
Up to five drives, 2x 3.5" HDD + 1x 2.5'' HDD + 2x M.2 SSD
|
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC892 codec |
| Power Supply | 650W 90% |
| DESIGN | |
| Expansion Slots |
|
| Case Color | Black |
| System Lighting | Legion OY iconic LED + Internal ambient lighting |
| Chassis | Transparent cover + Inner decorate cover |
| Cooler | 150W Airflow with RGB light |
| System Fan | 2x Top ARGB + 2x Front ARGB + 1x Rear ARGB |
| Carry Handle | Carry Handle |
| Form Factor | Tower (26L) |
| Dimensions (WxDxH) | 205 x 396 x 411 mm |
| Weight | 14 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Top Ports |
|
| Rear Ports |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | FreeDOS |
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Gaming |
|---|---|
| Предназначение: | Gaming |
| Процесор: | Дванадесетядрен |
| Марка процесор: | AMD |
| Серия процесор: | Ryzen 9 |
| Модел процесор: | 5900X |
| Процесор сокет: | AM4 |
| Архитектура: | Zen 3 |
| Честота процесор: | 3700 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 32 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Добавена |
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
683.77 €
/1337.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN49.29 €
/96.40 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201284.44 €
/165.15 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв






































































































