90UU00NKRM
Tower (26L)
Storm Grey
Intel Core i9-14900F, 24C (8P + 16E) / 32T, Max Turbo up to 5.8GHz, P-core 2.0 / 5.4GHz, E-core 1.5 / 4.3GHz, 36MB
NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 568 AI TOPS
Intel B660 Chipset
2x 16GB UDIMM DDR5-5600MT/s, 4x DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable, up to 64GB DDR5-5600MT/s
2TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Up to five drives, 2x 3.5" HDD + 1x M.2 SSD + 1x open M.2 SSD + 1x open 2.5 HDD Bay
• 3.5" HDD up to 2TB each
• M.2 SSD up to 2TB each
1x PCIe 4.0 x16 slot
1x PCIe 3.0 x4 slot
3x M.2 slots (one for WLAN, two for SSD)
2.5GbE RTL8125BG Ethernet
Wi-Fi 6E, 11ax 2x2
Bluetooth 5.3
4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (support data transfer and 5V@3A charging)
4x USB 2.0
1x Ethernet (RJ-45)
1x Lighting switch
1x power connector
3x audio connector (3.5mm)
1x headphone (3.5mm)
1x microphone (3.5mm)
500W 85% PSU
2x M.2 SSD Heatsink + PCH Heatsink + VRM Heatsink + 150W 120MM-Fan with ARGB Light
1x Rear Fan with ARGB + 2x Front Fans with ARGB
Firmware TPM 2.0 integrated in chipset
No OS
20.5 x 39.69 x 42.59 cm
14kg
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Gaming |
|---|---|
| Предназначение: | Gaming |
| Процесор: | Двадесет и четириядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i9 |
| Модел процесор: | 14900F |
| Процесор сокет: | 1700 |
| Архитектура: | Raptor Lake R |
| Честота процесор: | 2000 MHz |
| Turbo Boost до: | 5800 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 2000 GB |
| RAM памет: | 32 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Добавена |
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4070 Super |
| Специализирана видео памет: | 12 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Сив |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
94.83 €
/185.47 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
All in One компютър HP Z1 AiO (WM548EA), четириядрен Ivy Bridge Intel Xeon E3-1245 v2 3.4/3.8 GHz, 27" (68.6 cm) Wide Quad HD LED backlight Display, 8GB, 160GB SSD, Windows 72867.96 €
/5609.25 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 (BTO108_FCT2250_EMEA_UBU), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, RTX A2000 16GB GDDR6, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, клавиатура и мишка, Linux2944.57 €
/5759.08 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Micro FCM2250 (BTO107_FCM2250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, RTX A1000 8GB GDDR6, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro3121.91 €
/6105.92 лв


















































































































