Lenovo Legion 5 15IMH6

Забавен и изискан дизайн.
Изживейте игрите както никога досега на 15-инчовия лаптоп Intel® Core™ от серия X®. Играйте най-новите AAA заглавия с максимална производителност на Legion 5.

GeForce RTX™ Гейминг. RTX.
Невероятно бърз, тиха производителност. Проследяване на лъчи в реално време и графики, подобрени с изкуствен интелект. И мобилността на най-тънките и най-леки дизайни на света – захранвани от архитектурата на NVIDIA Turing™ GPU и революционната RTX платформа. Всичко, от което се нуждатете за епичен гейминг – единствено с геймърските лаптопи GeForce RTX.

Мощност и лекота
Legion 5 е създаден, за да останете на арената, независимо къде се намирате. Той е с батерия, която издържа цял ден, и система за динамично управление на консумацията на енергия, които се зареждат чрез елегантен и тънък адаптер. Постигате от 9 до 50% капацитет на батерията за по-малко от 30 минути с технологията за бързо зареждане Rapid Charge Pro. В Хибриден режим (Hybrid Mode) специалната видеокарта се деактивирa, когато не играете, а Q Control 3.0 ви позволява да използвате лаптопа в Тих режим (Quiet Mode), което намалява изискванията за волтаж за CPU, за да се радвате на часове далеч от контактите.

Почувствайте студения фронт
Legion 5 се движи плавно там, където останалите се боят да пристъпят, съчетавайки водеща в индустрията термална ефективност, която се справя с всяка конфигурация. Термално оптимизираната до съвършенство система Legion Coldfront 2.0 охлажда и разсейва топлината чрез двуканален термален механизъм от медни тръби и 67 перки, покрити с кристален полимер. Това означава, че лаптопът ви ще работи оптимално, за да може винаги да сте на върха на играта. А с Q Control 3.0, който ви позволява ръчно да избирате между Тих (Quet), Балансиран (Balance) или Производителен (Performance) температурен режим, ще побеждавате с лекота. Лаптопите Legion имат и Dual Burn Support, който съчетава CPU и GPU максимална производителност по време на игра. Тази комбинация от производителност и охлаждане е гаранция за успех.
Спецификации:
Екран: 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS, Anti-glare, 300nits (1920 x 1080 pix.)
Видео карта: NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
Тип уеб камера: 720p HD Camera; dual array microphone;
Процесор: Intel Core™ i7-10750H
RAM памет: 16GB DDR4 2933MHz; 2x SO-DIMM Slots
SSD/HDD: 512GB NVME SSD
Свързаност:
Realtek 10/100/1000 GbE NIC
Wi-Fi 802.11 AX
Bluetooth 5.1
Интерфейси:
3x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer and DisplayPort™ 1.2)
1x HDMI 2.0
1x Ethernet (RJ-45)
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Батерия
Integrated Li-Polymer 60Wh battery, supports Rapid Charge Pro
LED English Keyboard
FW TPM 2.0
No OS
363.06 x 259.61 x 23.57-26.1 mm
2.3 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050Ti |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 10750H |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.3 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.30 x 25.96 x 2.35-2.61 cm |
| Модел: | Lenovo Legion |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв














































































































