83DD000PBM
Cloud Grey
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
Config specs:
16" (40.64cm) 2K (2048x1280) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, DisplayHDR True Black 500
Integrated AMD Radeon 780M Graphics, 12-core, 2.7GHz Graphics Frequency
FHD 1080p Camera + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor, 2x Array Microphones
AMD Ryzen 7 8845HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3), 35-54W cTDP, AMD Ryzen AI, NPU up to 16 TOPS, total performance up to 38 TOPS
32GB LPDDR5x-6400MT/s, memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot (up to 1TB)
microSD Card Reader
Wi-Fi 6E, 11ax 2x2
Bluetooth 5.2
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
1x HDMI 1.4b
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio
Integrated 57Wh Battery
65W USB-C (3-pin) Power Adapter
Backlit, Bulgarian Keyboard
Touch Style, on Palm Rest Fingerprint Reader
Microsoft Pluton TPM 2.0 Enabled
No OS
35.6 x 25.1 x 1.69 cm
1.82kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2048 x 1280 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 780М |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 8845HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.82 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 25.1 x 1.69 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ
- Lenovo ThinkBook
- Lenovo ThinkPad
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Pro 9
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.00 €
/1807.19 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
459.99 €
/899.66 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRH9 (83KX000RBM)(сив), осемядрен Intel Core i5-13420H 2.1/4.6GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Glare Touchscreen Display, (HDMI), 16GB LPDDR5X, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Windows 11 Home1001.63 €
/1959.03 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (21ST0054BM), осемядрен AMD Ryzen 7 250 3.3/5.1GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 4.0 Type-C, No OS998.99 €
/1953.85 лв
Лаптоп Acer Nitro V15 AI ANV15-42(NH.U31EX.006), шестядрен AMD Ryzen 7 7445HS 3.2/4.7GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Display & GF RTX 4050 6GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, No OS1002.40 €
/1960.52 лв

















































































































