Lenovo Ideapad S540-15IML
Privacy shutter на камерта
Вземете си лаптоп, който живее с вашето темпо. Процесорите 8-о поколение от Intel® Core™ ви осигуряват страхотна производителност в движение.
.jpg)
Дълъг живот на батерията, кратко време за зареждане
Когато сте в движение, не искате да се занимавате с търсене на контакт. Ето защо създадохме IdeaPad S540 с живот на батерията до 9 часа. Ако се наложи да презаредите, това няма да ви отнеме много време. Технологията Rapid Charge ви осигурява 2 часа употреба със зареждане от едва 15 минути и 70% капацитет само за час.
.jpg)
Насладете се на преживяване, което променя правилата на играта
NVIDIA® GeForce® MX250 ви осигурява лаптоп, готов за работа и за игра. Сега можете да очаквате до 3,5х по-бърза работа спрямо интегрираните видеокарти за приложения за снимки и редактиране на видео, както и по-бързо и по-гладък гейминг.
.jpg)
Изглежда също толкова добре, колкото работи
Ще харесате това, което виждате, още преди да сте отворили вашия IdeaPad S540. Стилен и ултратънък, той е изработен от алуминий в три стилни цвята: наситено синьо, медно или минерално сиво.
.jpg)
Тънкият капак и ултратънка рамка дават на този FHD екран красотата, която заслужава, за да се наслаждавате спокойно на богатството на до 73% NTSC цветови диапазпон.
.jpg)
Заслушайте се
Независимо дали слушате любимия си плейлист или сте в онлайн среща, ще чувате всичко ясно благодарение на поглъщащия звук от Dolby Audio и 2W колонките на Harman, насочени нагоре.
.jpg)
Хладен и тих
Тихите вентилатори и подобрения охлаждащ дизайн гарантират, че IdeaPad S540 няма да прегрее, докато работите. Създадохме го да е максимално безшумен.
.jpg)
Без натрапници
Защитете данните си още по-добре с опционалния четец за пръстови отпечатъци, с който до устройството имат достъп само одобрени потребители. А с privacy shutter на камерата не се тревожите и за любопитните очи, които могат да нахлуят в личното ви пространство.
.jpg)
Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display (1920x1080)
NVIDIA GeForce MX250 2GB GDDR5
HD Webcam
Intel® Core™ i7-10510U Processor 8M Cache, up to 4.90 GHz
8GB (4GB Soldered + 4GB DIMM DDR4-2400)
512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe
4-in-1 Card Reader
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 4.2
HDMI
1x USB 3.1 Type-C
2x USB 3.1 Gen 1 (one Always On)
1x Audio Jack
Fingerprint Reader
Backlit keyboard
No OS
35.8 x 24.5 x 1.69 cm
1.8 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce MX250 |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 10510U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.9 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.8 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.8 x 24.5 x 1.69 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв


































































































