Lenovo Ideapad S145-15IGM
81MX005JUE
Granite Black, IMR
Създаден за дълготрайна употреба
Проектиран за дългосрочна производителност, IdeaPad S145 предлага мощна обработка в елегантен и лек дизайн. Идеален за ежедневна употреба, този 15,6-инчов издръжлив лаптоп осигурява изключителен звук и разполага с бързо и надеждно съхранение
Реална мощност Оборудван с последно поколение процесори Intel® Core®, IdeaPad S145 е проектиран да бъде в крак с вас - без значение от задачата. Той също така идва с високоскоростен SSD за бърз достъп до всичките ви данни и незабавно зареждане. | ![]() |
![]() | Освободете пътешественика у вас С тегло само 1,85 кг, IdeaPad S145 е идеален за вас, където и да отидете. Тесните му панели гарантират по-чист дизайн и по-голяма площ на дисплея. С елегантни цветове в лъскаво покритие, този много достъпен лаптоп определено е впечатляващ. |
Впечатляващ звук, отлични визуални образи Независимо дали гледате видео, слушате музика или провеждате видеоразговори, ще бъдете впечатлени от това, което чувате с Dolby Audio™ на IdeaPad S145. | ![]() |
15.6" (39.62 cm) HD TN 220nits Anti-glare Display (1366x768)
Intel® UHD Graphics 600
VGA 0.3MP Webcam
Intel Celeron Processor N4000 4M Cache, up to 2.60 GHz
4GB DIMM DDR4-2400
1TB HDD 5400rpm 2.5"
4-in-1 Card Reader
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 4.2
HDMI
2x USB 3.0
1x USB 2.0
1x Audio Jack, 2x Speakers 1.5W Dolby Audio™
FW TPM 2.0
Polymer Battery, up to 5.5 Hours with 30 WHr
45W Power Adapter
Non-backlit, English (UK) Keyboard
No OS
36.22 x 25.15 x 1.99 cm
1.85 kg
12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Реновирани лаптопи Lenovo
Виж всички Реновирани лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1366 x 768 |
| Тип екран: | Anti-Glare |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics 660 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Celeron |
| Модел процесор: | N4000 |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 1.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.6 GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 1000 GB |
|---|---|
| SSD: | Няма GB |
| Безжични мрежи: | 802.11ac |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
|---|---|
| Четец на карти: | SD |
| Уеб камера: | VGA |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.88 |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.91 x 23.62 x 2.2 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5856.58 €
/11454.47 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
586.11 €
/1146.34 лв
120.00 € лв -
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.20 €
/4091.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.73 €
/807.23 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
586.11 €
/1146.34 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1095.28 €
/2142.19 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв
Реновиран лаптоп HP EliteBook 850 G2 (сив), двуядрен Intel Core i5-5300U 2.3/2.9GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD Anti-Glare дисплей (DP&VGA), 8GB DDR3, 256GB SSD SATA 2.5", 3x USB 3.0, DE KBD, Windows 10 Pro, 1.88kg166.16 €
/324.99 лв
Лаптоп DELL E5410 (черен), двуядрен Intel Core i5-560M 2.66/3.2 GHz, 14" (35.56 cm) WXGA+ Display, 4GB DDR3, 320GB HDD, ресертифициран213.24 €
/417.05 лв
Реновиран лаптоп Dell Latitude 5590, четириядрен Intel Core i5-8250U 1.6/3.4GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD Display, 8GB RAM, 256GB SSD NVMe, Windows 11 Pro310.21 €
/606.72 лв













































































































