Lenovo IdeaPad 3 15ITL6
Повече за по-малко
IdeaPad 3 променя представите за нещата, които може да прави един лаптоп, създаден за ежедневна употреба. Благодарение на свръхмодерните процесори Intel от 11-то поколение Core и опциите за мощна оперативна памет и хард диск можете да правите повече със своя компютър. Бонус: Цифровият блок ще ускори работата ви, независимо дали работите по семейния бюджет или подготвяте таблица.

Страхотен за развлечение
Тънките рамки от двете страни на до FHD екрана на 15,6-инчовия IdeaPad 3 осигуряват ясни и ярки изображения и страхотно визуално преживяване и придават на машината изчистен и съвременен вид. Двойните говорители с Dolby Audio оптимизиран звук ви осигуряват аудио, на което ще се наслаждавате също толкова, колкото на изображенията.
Поверителност на върха на пръстите ви
Лаптопът IdeaPad 3 е пълен с напреднали технологии, но понякога простичките неща работят най-добре. Ето защо добавихме Privacy shutter (капак) на камерата. Когато приключите с видео разговора, просто затворете капака и защитете камерата си срещу хакери.
Бърз и тих с Q-Control
Бърз или тих: изборът е ваш. Можете безпроблемно и лесно да преминавате между Max режима, при който процесорът ви осигурява по-бърза производителност, и Stealth режим за възможно най-тихото потребителско преживяване и по-дълъг живот на батерията.
.jpg)
Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full HD TN 250nits Anti-Glare Display (1920 x 1080)
Integrated Intel UHD Graphics
720p with Privacy Shutter
Intel® Core™ i5-1155G7 Processor 8M Cache, up to 4.50 GHz
8GB Soldered DDR4-3200
512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe
SD Card Reader
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 5.0
HDMI
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only)
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 2.0
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Non-backlit, English keyboard
FW TPM 2.0
No OS
35.92 x 23.65 x 1.99 cm
1.65 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i3 |
| Модел процесор: | 1155G7 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.65 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.92 x 23.65 x 1.99 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo IdeaPad 3 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв











































































































