Повече за по-малко
IdeaPad 3 променя представите за нещата, които може да прави един лаптоп, създаден за ежедневна употреба. Благодарение на свръхмодерните процесори от 10-то поколение Intel®Core™ и опционалната дискретна видеокарта, можете да правите повече със своя компютър и да се наслаждавате на неповторимо богато развлечение.
(2).jpg)
Очаквайте още по-велико развлечение
Тънките рамки от двете страни на IdeaPad 2 осигуряват ясни и ярки изображения и страхотно визуално преживяване. Благодарение на Dolby Atmos звукът е кристално чист – независимо дали гледате видео, стриймвате музика или водите видео разговор. Със сигурност ще се влюбите и в звука.
.jpg)
Поверителност на върха на пръстите ви
С камерата на IdeaPad 3 е лесно да водите видео разговор с приятелите и семейството си. Но какво се случва, когато не я ползвате? Просто спуснете Privacy shutter (капак) на камерата, за да си осигурите непробиваема бариера срещу потенциалните хакери.
(1).jpg)
Бърз и тих с Q-Control
Бърз или тих: изборът е ваш. Можете безпроблемно и лесно да преминавате между Max режима, при който процесорът ви осигурява по-бърза производителност, и Stealth режим за възможно най-тихото потребителско преживяване и по-дълъг живот на батерията.
(1).jpg)
Спецификации:
14" (35.56 cm) Full HD IPS 250nits Anti-Glare Display (1920x1080)
Intel® Iris® Plus Graphicss
VGA Webcam
Intel® Core™ i5-1035G4 Processor 6M Cache, up to 3.70 GHz
8GB (4GB Soldered DDR4-2666 + 4GB SO-DIMM DDR4-2666)
512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x2
4-in-1 Card Reader
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 5.0
HDMI
2x USB 3.1 (Gen 1)
1x USB 2.0
1x Audio Combo jack, 2 х 1.5W говорителя
Non-backlit, Bulgarian keyboard
No OS
32.71 x 24.1 x 1.99 cm
1.6 кг
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Iris Plus Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 1035G4 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.7 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | VGA |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.6 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.7 x 24.1 x 2.0 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв






































































































