Crafted for professionals, our Keyboard & Mouse combo delivers unrivaled functionality, comfort, and style. The sleek, responsive keyboard ensures a silent typing experience, while the standard-sized, ambidextrous mouse offers ergonomic comfort and precise control. Seamlessly connect to up to 3 devices via Bluetooth and 2.4GHz for rock-solid reliability—perfect for boosting productivity across all your devices.
Top features
- Reliable 2.4GHz Lenovo Pro Unified USB Receiver, Dual Bluetooth 5.3;
- Comfortable all-day-use with a skin-friendly surface and soft side material;
- 95% post-consumer recycled plastic materials including 20% reclaimed from Lenovo own products;
- Customization software tool: Lenovo Accessories and Display Manager;
- Integrated one phone stand attach to the keyboard for ultimate convenience;
- AES-128 encryption to protect your security;
- Low-profile 3-zone silent keyboard layout for effortless typing;
- LED indicator for keyboard: Low-battery, CapsLock, NumLock, 3*device switch;
- Adjustable tilt leg and spill-resistant keyboard design;
- One-touch dedicated media controls(F1-F12 keys) for productivity;
- Full-size ambidextrous mouse offers silent buttons;
- 6 mouse buttons: Left/Right-click, Back/Forward, Scroll-wheel with middle click, DPI);
- Mouse high precision click, DPI up to 4000, 3-level DPI Setting;

| Supported OS | Windows 10, Windows 11 |
| Power Requirement | KB: 1.5V AAA*2; MC:1.5V AA*1 |
| Battery Life | Up to 36 months battery life for keyboard& Mouse (may vary based on usage) |
| Color | luna grey |
| Mouse Sensor | IR Sensor |
| Mouse Resolution | Three-stage DPI setting 1600, 2400 (default), 4000 |
| Scrolling | 2-way scrolling (Up, Down) |
| Number of Button | 8 buttones ( Left, Right, Scrol/2 side key/DPI key/Power Button/Swing Buttonl) |
| Button Life | 5 million clicks for left and right buttons |
| Keyboard Layout | 3-zone |
| Language Layout | US English, US English (NA PKG), US English 103P (W/O Battery), India (W/ Dusk Cover), Arabic 253, Brazilian Portuguese 275 (W/O Battery), French 189, French Canadian 445, French Canadian 058, German 129, Greek 319, Hebrew 212, Italy 141, Japanese 194, LA Spanish 171 (W/O Battery), Korean 413 , LA Spanish , Portuguese 163, Russian/Cyrillic 441, Spanish 172, Thailand 191, Turkish 179, UK English 166, US Euro103P, Slovenian 234, Nordic, English Canadian, English Canadian, Ukraine, Iceland, Swedish/Finnish, Lithuanian |
| X-direction Key Pitch | 19.05 mm (0.75 in) |
| Y-direction Key Pitch | 19.05 mm (0.75 in) |
| Keyboard Key Lifecycle | Up to 10 millions clicks |
| Length | KBD:433.6 mm (17.07 in) MS:62.0 mm (2.44 in) |
| Depth | KBD:123.4 mm (4.86 in) MS:114.7 mm (4.52 in) |
| Height | KBD:25.2 mm (0.99 in) MS:36.8 mm (1.45 in) |
| Product Weight | KBD:415 g ± 10 g (14.64 oz ± 0.36 oz) MS:63.5 g ± 5 g (2.24 oz ± 0.18 oz) Holder:60 g ± 5 g (2.12 oz ± 0.18 oz) |
| Included Accessory | Lenovo USB-A Receiver |
| Package Type | Color Box |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 562×140.3×54.6mm (22.13 x 5.52 x 2.15 in) |
| Packed Weight | 883.5g(31.16oz) / 837.6g(29.54oz) |
| Connectivity | 2.4G Wireless via USB-A receiver; Bluetooth 5.4 |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-A port |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 degrees Fahrenheit) |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 degrees Fahrenheit) |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Smart Find Visibility | Yes |
Виж още Клавиатура с мишка комплект Lenovo
Виж всички Клавиатура с мишка комплект в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Препоръчани за Игри: | Не |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.81 €
/38.75 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
14.32 €
/28.00 лв
-
48.75 €
/95.35 лв
-
8.36 €
/16.35 лв
-
19.77 €
/38.67 лв
-
100.23 €
/196.03 лв
-
75.05 €
/146.78 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
20.21 €
/39.54 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
74.63 €
/145.95 лв
-
14.76 €
/28.86 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
120.94 €
/236.54 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
36.98 €
/72.33 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
193.38 €
/378.22 лв
-
135.98 €
/265.95 лв
138.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
101.98 €
/199.46 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
18.91 €
/36.99 лв
-
30.39 €
/59.44 лв
-
131.68 €
/257.55 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
7.66 € -
11.99 €
/23.45 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
10.98 €
/21.48 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
23.98 €
/46.90 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
7.49 €
/14.65 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
12.99 €
/25.41 лв
-
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
14.18 €
/27.73 лв
14.83 € -
76.93 €
/150.45 лв
80.75 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
49.74 €
/97.28 лв
55.48 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
43.34 €
/84.76 лв
44.89 € -
26.99 €
/52.79 лв
29.40 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
74.27 €
/145.26 лв
103.34 € -
15.58 €
/30.48 лв
16.36 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
12.98 €
/25.39 лв
13.98 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
6.77 €
/13.24 лв
7.57 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
18.99 €
/37.14 лв
19.99 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
28.99 €
/56.70 лв
30.16 € -
49.06 €
/95.96 лв
57.55 € -
116.10 €
/227.07 лв
122.55 € -
100.42 €
/196.41 лв
118.40 € -
64.99 €
/127.11 лв
88.45 € -
95.49 €
/186.75 лв
101.10 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
16.52 €
/32.32 лв
18.30 € -
9.18 €
/17.95 лв
14.67 € -
218.98 €
/428.29 лв
239.89 € -
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
18.90 €
/36.97 лв
20.82 € -
193.05 €
/377.57 лв
236.11 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
39.98 €
/78.19 лв
40.99 €
Комплект клавиатура и мишка Wesdar KM5, оптична (1000 dpi), USB, кирилизирана черни8.54 €
/16.70 лв
Комплект клавиатура и мишка Mixie X70, оптична(1000dpi), USB, черни9.69 €
/18.96 лв
Комплект клавиатура и мишка A4Tech KK-3330, оптична (1200 dpi), 3 бутона, 12 мултимедийни бутони, USB, черни10.03 €
/19.62 лв



































































































