Lenovo 14e
Chromebook Gen 3
With an aluminum top cover, a superfast Intel Core
i3 N-series processor and Intel UHD Graphics, the
Lenovo 14e Chromebook Gen 3 delivers a quantum
leap in both performance and aesthetics. Its up to
8GB memory and up to 128GB eMMC storage
support boosts system performance and enables
users to handle massive workloads with ease. The
14” device also features all the essential peripherals
including, 2x USB 3.2 Gen 1 ports, HDMI 1.4 and Intel
Wi-Fi 6E to keep your productivity powered on.
The full HD (1920x1080) resolution, 16:9 aspect ratio and up to 100% sRGB color gamut
offers a full majesty of color accuracy and ultra-crisp image quality. An optional multi-
touch screen also makes it easier to navigate and browse through your favorite films,
videos and TV shows.
The Chromebook is loaded with multi-media features such as HD audio chip, 2Wx2 stereo
speakers optimized with Waves MaxxAudio, dual-array microphone and 1080p FHD
camera with privacy shutter to enhance web conferencing experience.
The 12.7" screen dimension and 1.45 kg (3.2lb) weight makes it ideal to fit into a workspace
of any size.

Config specs:
14" (35.56cm) Full HD, IPS, 60Hz, 300nits, Anti-Glare, 1920x1080
Intergrated Intel UHD Graphics
HD 720p with Privacy Shutter 2x, Array
Intel N200, 4C / 4Т, 1GHz , up to 3.7GHz, 6MB L3
4GB (1x8GB) LPDDR5-4800
128GB eMMC 5.1
Intel Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.1
1x HDMI
1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery
and DisplayPort™)
2x USB 3.2 Gen 1
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Integrated 57Wh Battery
65 Watt Power adapter
Non-backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Free DOS
1.70 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Модел процесор: | N200 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.7 GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 128 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Chrome OS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Модел: | Lenovo 14e |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
939.46 €
/1837.42 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5500.51 €
/10758.07 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв






















































































































