Levenhuk Kelvin TMC20 е микроскоп за смартфон със защипване с оптическо увеличение 120x. Фотогаджетът се прикрепва бързо и Ви позволява да уловите детайли, които са невидими с просто око: текстурата на материали, дребните детайли по бижута, текстурата на печата или храна от много близък план. Вашите снимки ще бъдат готови мигновено за постове, ленти и предавания на живо.
Ако трябва да запазите целия обект в перфектен фокус без замъгляване на задния план, използвайте дискова диафрагма за увеличаване на дълбочината на полето. След прикрепването на лещите всичко, от преден до заден план, става перфектно ясно.
С 19 режима на осветление Вие имате пълен контрол върху светлината. Можете да сменяте посоката, яркостта и температурата на цветовете. Изберете топла 3500 K светлина за органични обекти и студена 6500 K светлина за метали. Ултравиолетовата светлина разкрива маркировките за сигурност и подобрява красотата на минералите. С него разполагате с всичко необходимо за професионално съдържание.
Светлината може да остане в продължение на 2 часа, преди да е необходимо презареждане. Можете да го заредите от преносима батерия, компютър или електрически контакт на стената, което е най-удобно за Вас. При зареждане можете да продължите да използвате микроскопа.
Използване на Kelvin TMC20 без смартфон: прикрепете чашката за окуляр и го използвайте като мощна лупа.
Основни характеристики:
- Увеличение 120x за смартфона без цифрово увеличение, което Ви предоставя ясна детайлност и никакво изкривяване от софтуер
- Многоелементна оптика с цялостно покритие, която запазва цвета и яркостта, така че всичко да изглежда реалистично
- Опростено безпроблемно регулиране на дълбочината на полето чрез прикрепване на физическа дискова диафрагма
- 19 режима на осветление за пълен контрол върху Вашата снимка: промяна на яркостта, температурата на цвета и ъгъла на светлината за по-добра детайлност; режим с ултравиолетова светлина, който Ви помага да разкривате скрити маркировки и дефекти
- Поддържа сменяеми оптични филтри за резултати по-добри от тези на софтуерните филтри на смартфона
- Заредете осветлението, както пожелаете: от компютър, преносима батерия или електрически контакт на стената
- Опростено прикачване към телефона чрез адаптер, с уплътнение от EVA за защита от надраскване и стабилно закрепване
- Използване без смартфон: прикрепете чашката за окуляр, за да превърнете микроскопа в мощна лупа
- Съвместим с всички смартфони iPhone и Android
Комплектът включва:
- Микроскоп за смартфон
- Адаптер за смартфон
- Дискова диафрагма
- Чашка на окуляра
- Торбичка
- Кърпичка за почистване
- USB кабел Тип-C
- Меки уплътнители от EVA (9 бр.)
- Ръководство за потребителя и гаранция
Използвайте меките уплътнители от EVA, за да напаснете адаптера за смартфон към дебелината и широчината на Вашия телефон.
| Марка | Kelvin |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555027814 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 17x9x4 cm |
| Транспортно тегло | 0.24 kg |
| Тип | микроскоп за смартфон |
| Съвместими устройства | смартфони iPhone и Android |
| Оптична конструкция | 6 елемента в 4 групи |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Оптично покритие | цялостно многослойно покритие |
| Увеличение, x | 120 |
| Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm | 22 |
| Фокусно разстояние, mm | 10 |
| Светодиодно осветление | 3 режима: цял пръстен, ляв полупръстен, десен полупръстен |
| Температура на цвета на видимата светлина | 2 режима: топла светлина (3500 ±200 K), студена светлина (6500 ±200 K) |
| ултравиолетова светлина | 1 режим: цял пръстен |
| Яркост | 3 нива |
| Съвместимост на филтъра | 37 mm |
| Захранване | вградена литиевойонна батерия, 3,7 V, 110 mA·h; зареждане чрез USB кабел Тип-С (включен) от източник на постоянен ток 5 V/1 A (преносима батерия, компютър, стенен адаптер) |
| Време на зареждане | 90 min. |
| Време на работа | 70–120 мин |
| Индикатор за зареждането | yes |
| Портове | USB тип C |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
91.04 €
/178.05 лв
-
40.19 €
/78.60 лв
-
189.51 €
/370.64 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
81.29 €
/158.99 лв
-
52.90 €
/103.46 лв
-
52.90 €
/103.46 лв
-
69.24 €
/135.43 лв
-
212.23 €
/415.09 лв
-
291.95 €
/571.01 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
-
114.69 €
/224.30 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
29.15 €
/57.01 лв
-
273.40 €
/534.72 лв
-
39.31 €
/76.89 лв
-
48.44 €
/94.75 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
71.33 €
/139.52 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
36.79 €
/71.96 лв
-
114.69 €
/224.30 лв
-
65.99 €
/129.07 лв
-
253.99 €
/496.76 лв
-
169.92 €
/332.33 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
-
92.04 €
/180.01 лв
-
118.69 €
/232.14 лв
-
114.69 €
/224.30 лв
-
101.60 €
/198.71 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
14.83 €
/29.01 лв
-
37.02 €
/72.40 лв
-
42.84 €
/83.79 лв
-
233.70 €
/457.08 лв
-
15.27 €
/29.86 лв
-
116.78 €
/228.41 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
102.98 €
/201.41 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
20.98 €
/41.03 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
17.99 €
/35.19 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
8.69 €
/17.00 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
158.99 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
479.00 €
/936.85 лв
500.54 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
8.70 €
/17.02 лв
8.96 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
69.99 €
/136.89 лв
88.22 € -
97.55 €
/190.80 лв
99.99 € -
149.00 €
/291.43 лв
178.44 € -
49.61 €
/97.04 лв
54.94 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
85.58 €
/167.39 лв
88.67 € -
478.99 €
/936.82 лв
508.73 € -
264.99 €
/518.28 лв
274.99 € -
8.55 €
/16.73 лв
10.34 € -
158.99 €
/310.96 лв
168.99 € -
44.77 €
/87.57 лв
49.99 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
6.30 €
/12.33 лв
8.37 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
23.83 €
/46.60 лв
24.99 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
27.90 €
/54.57 лв
41.65 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
6.05 €
/11.84 лв
6.14 € -
298.99 €
/584.77 лв
308.99 € -
86.86 €
/169.88 лв
121.54 € -
58.49 €
/114.40 лв
60.85 € -
14.04 €
/27.46 лв
15.50 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
56.45 €
/110.40 лв
59.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 €


















































































































