Размер: Ø160x61mm
Светлоизточник: Seoul LED
Живот (ч): 40 000
Ъгъл на излъчване: 90°
Цветна температура: Топло бяла (2700-3000k)
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 14W
Светлинен поток: 980lm
Изпълнение: Алуминий
Димиране: Yes
Степен на защита: IP20
Цвят на осветителното тяло: Бял
Отвор: Ø135-Ø142mm
46.0000: 46.0000
44.0000: 44.0000
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Светлоизточник: Seoul LED
Живот (ч): 40 000
Ъгъл на излъчване: 90°
Цветна температура: Топло бяла (2700-3000k)
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 14W
Светлинен поток: 980lm
Изпълнение: Алуминий
Димиране: Yes
Степен на защита: IP20
Цвят на осветителното тяло: Бял
Отвор: Ø135-Ø142mm
46.0000: 46.0000
44.0000: 44.0000
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Луна кръг |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 14 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 980 lm |
| Цветна температура: | Топло бяла |
| Монтажен размер: | 160x61mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

